بنياد مسيحي ايرانيان
new

یک «روحانی» همسر ۱۴ ساله اش را به قتل رساند

 

در حالی که پیش از این رسانه‌ها از کشته شدن مبینا سوری، دختر ۱۴ ساله به دست اعضای خانواده‌اش خبر داده بودند، روز شنبه ۱۳ شهریور، فرماندار رومشکان اعلام کرد که همسر مبینا که یک روحانی است، به قتل او اعتراف کرده است.

فرماندار رومشکان لرستان از اعتراف یک روحانی به قتل همسر ۱۴ ساله‌اش به نام مبینا سوری خبر داد. این مورد از تازه‌ترین موارد برملاشده‌ی قتل یک زن با انگیزه‌های “ناموسی” در ایران است.

به گفته فرماندار رومشکان، در پی وقوع این قتل، هشت مظنون از جمله برادر مقتول دستگیر شدند که پس از اعتراف همسر مبینا سوری همه افراد بازداشت‌شده، آزاد شدند. فرد قاتل نیز هم اکنون در بازداشت است.

بر اساس این گزارش، این قتل “حدود دو هفته پیش” رخ داده است.

پیش از این یکی از اهالی روستا در گفت‌وگو با خبرگزاری رکنا گفته بود که “یک نفر به پدر همسر مبینا گفته بود که نیمه‌شب جوانی وارد خانه آن‌ها شده است.اما شوهر مبینا خانه بود و این حرف نمی‌توانست صحت داشته باشد.” اما به گفته او، همین حرف باعث شد که “خانواده مبینا یعنی عموها و برادر او همچنین عموی همسرش و پدر همسرش به خاطر سوءظن نقشه قتل او را بکشند.”

در مورد این قتل نه تنها انگیزه “ناموسی” این عمل مجرمانه بلکه مسئله کودک‌همسری نیز توجه عمومی را جلب کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »