بنياد مسيحي ايرانيان
new

کمک ۱۰۹ هزار پوندی دولت بریتانیا به دفتر خامنه‌ای در لندن!

روزنامه تایمز گزارش داد که «مرکز اسلامی انگلیس» در لندن، وابسته به دفتر علی خامنه‌ای، از دولت بریتانیا بیش از ۱۰۹ هزار پوند برای جبران خسارات ناشی از کرونا دریافت کرده است.
روزنامه «تایمز»، گزارش داد که «مرکز اسلامی انگلیس» در لندن، وابسته به دفتر علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی از دولت بریتانیا بیش از ۱۰۰ هزار پوند برای جبران خسارات ناشی از همه‌گیری کرونا دریافت کرده است.
به گزارش «تایمز»، پنج‌شنبه، ۴ نوامبر، داده‌های رسمی ارائه شده در ماه اکتبر سال جاری نشان می‌دهد که این مرکز، بیش از ۱۰۹ هزار و ۴۷۶ پوند در قالب کمک‌هایی که به شرکت‌ها و موسسات برای جبران خسارات ناشی از کرونا و حفظ مشاغل پرداخت می‌شود، دریافت کرده است.
بر اساس اطلاعاتی که از این مرکز در کمیسیون خیریه‌های بریتانیا ثبت شده، «مرکز اسلامی انگلیس» سال گذشته ۳۱ هزار پوند با فروش کتاب و کاست، اجاره دادن سالن اجتماعات، خواندن خطبه عقد، دریافت پول از بیمه و دیگر فعالیت‌ها کسب کرده است.
این گزارش تاکید کرده که مبلغ فوق‌‌الذکر با وجود اختلاف‌های قدیمی دو کشور از جیب مالیات‌دهندگان بریتانیایی پرداخت شده است. این مرکز که تحت عنوان دفتر خامنه‌ای شناخته می‌شود، مراسم مذهبی مختلفی برای شیعیان بریتانیا برگزار می‌کند.
هاشم موسوی به عنوان نماینده رهبر جمهوری اسلامی در این مرکز مشغول به کار است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »