بنياد مسيحي ايرانيان
new

کشته و زخمی شدن یک کودک و یک زن بلوچ در اثر تیراندازی ماموران سپاه در شهرستان راسک

شلیک ماموران سپاه به سمت خودروی شهروندان بلوچ موجب کشته و زخمی شدن یک کودک و یک زن شد.
به گزارش خبرگزاری صدای مسیحان ایران به نقل از کمپین فعالین بلوچ، امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹ ماموران سپاه پاسداران در دهستان مورتان شهرستان راسک به سمت خودروی شهروندان تیراندازی کردند و در اثر این شلیک، دو نفر از سرنشینان خودرو که یکی کودک و دیگری یک زن بود کشته و زخمی شدند.
کودکی که کشته شده یونس یزدان شناس ۱۴ ساله فرزند محمدبخش اهل روستای مهراب آباد هنگ توسط کمپین فعالین بلوچ شناسایی شده که تیر متاسفانه به قلب او اصابت کرده و این کودک مظلوم جان خود را از دست داده است.
همچنین خاله او بنام نور بی بی بدلیل اصابت ترکشهای گلوله به پا و اطراف شکمش زخمی شده است.
بر اساس این گزارش یونس به همراه خاله خود جهت انجام کارهای پزشکی از روستای خود به سمت شهرستان راسک در حرکت بودند که ماموران سپاه پس از رد شدن آنها از ایست بازرسی به سمت آنها تیراندازی کردند.
شایان ذکر است در روزهای گذشته موارد شلیک ماموران نظامی و سپاهی به سمت شهروندان بلوچ افزایش چشمگیری داشته است. این ماموران بدون ترس از هرگونه حسابرسی به سمت مردم نشانه روی و شلیک میکنند.
روز جمعه ۲۲اسفند به دنبال تیراندازی ماموران حکومتی به سمت سوختبران در کوهستک، مردم خشمگین پاسخ ماموران حکومتی را با آتش زدن چند قایق دادند. مردم دیگر توان تحمل این میزان ظلم و ستم از جانب ماموران حکومتی را ندارند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »