بنياد مسيحي ايرانيان
new

کانون مدافعان حقوق بشر : رئیسی از «ناقضان جدی حقوق بشر» است

کانون مدافعان حقوق بشر در بیانیه‌ای حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران را «در تناقض آشکار با اهداف حقوق بشری» این سازمان عنوان کرده است.
کانون مدافعان حقوق بشر ایران روز شنبه ۱۶ مرداد ماه با انتشار بیانیه‌ای انتخابات منجر به ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی را «غیرسالم و نامنصفانه و مهندسی‌شده» خواند و نوشت: «دستیابی فردی که کارنامه‌اش مملو از عملکرد ضد حقوق بشری است به مقام اجرا و پاسداشت حقوق ملت ایران، فاجعه‌ای حقوق بشری است که باید در مقابل آن آگاهانه، هوشمندانه و قاطع ایستاد.»
این نهاد حقوق بشری همچنین با انتقاد به حضور معاون سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی در این بیانیه نوشت: «حضور مقام اروپایی در این مراسم، در تناقض آشکار با اهداف حقوق بشری اتحادیه اروپا قرار داشته و برای مدافعان حقوق بشر در ایران قابل تحمل نیست.»
در این بیانیه هم‌چنین از انتخاب ابراهیم رییسی به دلیل «عملکرد ضد حقوق بشری» او به عنوان «فاجعه‌ حقوق بشری» نام برده شده که باید در مقابل آن «آگاهانه، هوشمندانه و قاطع ایستاد».
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »