بنياد مسيحي ايرانيان
new

«کار خدا تمام نشده.»

«کار خدا تمام نشده.» 

 

خدا زنده است و کار او تمام نشده!

شاید زندگی شما مثل یک نقاشی ناتمام به نظر برسد، یا احساس کنید که چنین است—افتضاحی بزرگ با تکه‌هایی گمشده. خدا می‌خواهد بدانید که هرچند ممکن است قادر به دیدن کار او نباشید، اما او هنوز در حال کار است. او هنوز در حال انجام کاری خلاقانه و باشکوه در زندگی شما و کسانی است که دوست‌شان دارید. اینکه نمی‌توانید محصول نهایی را ببینید، به این معنی نیست که یک شاهکار نخواهد بود.
فیلیپیان ۱‌:‌‏۶ اشاره به کار تمام‌نشدۀ خدا دارد و به ما می‌گوید اطمینان داشته باشیم او که کاری نیکو را آغاز کرد، آن را به کمال خواهد رساند.

بنابراین، خاطرتان آسوده باشد:
خدا در زندگی شما هنوز فعال است و سخت در کار. هیچ چیز و هیچ‌کس نمی‌تواند زندگی شما را از لطف خدا محروم سازد! حتی اگر احساس می‌کنید تصویر زندگی شما افتضاح است، خدا می‌تواند از آن برای برکت دادن به انسانهای دیگر استفاده کند.
چیزهای بیشتری برای شما مدّ نظر است— لطف بیشتر، برکت بیشتر، و چیزهای خوب بیشتر! دربارۀ موضوع فکر کنید: چطور آگاهی از کار تمام‌نشدۀ خدا در زندگی‌تان، به شما امید می‌بخشد؟

«دعا کنیم»:

خدایا، شکرت می‌کنم که کار نیکویی را در من شروع کردی و وعده دادی که آن را به کمال می‌رسانی. لطف تو در زندگی من جاری است، و دعا می‌کنم کمکم کنی تا تشخیص بدهم چه وقت لطف تو از طریق زندگی من برای کمک به دیگران جاری می‌شود. این هفته به من فرصتی عطا کن تا کسی را در سفر زندگی‌اش تشویق کنم. در نام عیسی. آمین.

من اطمینان دارم آن خدایی که در شما کار نیکویی را شروع کرد تا روز مسیح عیسی، آن را به کمال خواهد رسانید.
فیلیپیان ۱:۶

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »