بنياد مسيحي ايرانيان
new

چیزهای کهنه درگذشت، اکنون همه چیز تازه شده است!

دوم قرنتیان ۵ – ۱۲

امروز دوازدهم فروردین ماه است،
چهل و سه سال از برگزاری همه‌پرسی برای روی کار آمدن جمهوری ننگین اسلامی در ایران گذشت.

بسیاری از ما ایرانیان بیاد داریم که در دوازده فروردین ماه سال ۱۳۵۸ خمینی، دروغگوی بزرگ تاریخ معاصر ایران، چگونه توانست با بهره گیری شیادانه از ناآگاهی و اعتماد عظیم مردمی، با خودکامگی کامل، در مخالفت آشکار با یک همه پرسی دموکراتیک و آزاد و با سوء استفاده از واژه رفراندوم از اعتماد مردم سوء استفاده نموده و مُهر حاکمیت اهریمنی رژیم اسلامی خود را بر پیشانی تاریخ ایران بکوبد.

به عقیده بسیاری از شخصیت های مستقل و گروه‌های مختلف سیاسی، تحول شوم ۵۷ از یکسو با حمایت دول غربی و هماهنگی پنهانی آنها با خمینی و از سوی دیگر با تلاش روشنفکران و جریانات سیاسی متفاوت داخلی به سرانجام رسید و خمینی با مصادره این پیروزی، حاکمیت ننگین خود را به نفع جریانات خودی و آخوندهای متحجر و اسلامیست های خط امام قبضه کرد و از آن جهت که تمام گزینه‌های پیشنهادی در پرسشنامه نیامده بود بنابراین این همه‌پرسی وجاهت قانونی نداشته است.
حاصل چنین گزینش غیر دموکراتیک، ریاکارانه و پوپولیستی، چهاردهه عقب ماندگی، سرکوب و شکنجه، کشتار و اعدان، فقر و فساد، بیکاری و اعتیاد، و تحریم و انزوای بین المللی بوده است.

در آن دوران حدود ۹۸ درصد ایرانیان به جمهوری اسلامی “آری” گعتند و بدین ترتیب حاکمیت اسلامی به طور رسمی حیات ننگین خود را آغاز کرد.

اکنون‌ با سپری شدن ۴۳ سال از برگزاری آن رفراندوم کذایی در ایران، شعار و آرمان «نه به جمهوری اسلامی» در میان تمامی اقشار و طبقات مردم در حال گسترش است، بنحویکه با قطعیت میتوان گفت که بیش از ۹۸ درصد مردم ایران از این حاکمیت بیزارند و آنرا نمی خواهند.
همچنین فعالان مدنی و سیاسی کماکان از سازمان ملل می خواهند که با حمایت و نظارت خود همه‌پرسی جدیدی را برگزار کند، چرا که جمهوری ننگین اسلامی ناکارآمدی خود را در همه عرصه ها و حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، منطقه ای و بین المللی نشان داده است، بطوریکه ایران و بخشی از منطقه را گرفتار تروریسم، و فقر و فلاکت ناشی از سیاست صدور انقلاب در راستای تشکیل حلال شیعی ارتجاعی خود کرده است.

نقض گسترده حقوق بشر توسط جمهوری ننگین اسلامی، سرکوب بی‌رحمانه منتقدین، مخالفین و معترضین در سلسه اعتراضات خیابانی در سال‌های گذشته و بویژه در آبان ۹۸ و تظاهرات گسترده و سراسری زنان، کارگران، مالباختگان، بازنشستگان و معلمین دلیر، و به حراج گذاشتن منابع و خاک ایران از طریق قراردادهای طولانی مدت نظیر آنچه اخیراً تحت عنوان «قرارداد ۲۵ ساله چین و ایران» صورت گرفته، فساد گسترده سیاسی، اقتصادی و شکاف طبقاتی روزافزون در نتیجه ناکارآمدی اقتصادی حکومت که باعث گردیده بیش از چهل درصد مردم ایران زیر خط فقر مطلق قرار بگیرد، و از اینرو نفرت و نارضایتی مردم را به بالاترین سطح خود طی ۴۳ سال گذشته رسانده است.

اکنون، مردم ایران دیگر حاضر به زندگی در سایه این رژیم نابکار ضد ایران و ایرانی نبوده و خواستار بازپس‌گیری داشته‌های خود از حکومتی هستند که کشور ایران را از نظر شاخص ها و استاندارهای اقتصادی، سیاسی، حقوق بشری و انسانی، در ردیف بدترین، فقیرترین، ناامن ترین و خطرناکترین کشورهای جهان قرار داده است.

خوشبختانه در چنین هنگامه ای شاهد بودیم که بسیاری از ایرانیان آزاده، میهندوست و عدالتخواه، ایام نوروز را در سراسر ایران زمین با رقص و پایکوبی و برپایی مراسمی هرچند فقیرانه گرامی داشته و در مخالفت و اعتراض آشکار با هیئت حاکمه ی ستمگر و ایدئولوژی نفرت پراکن و ضد ایرانی اش، به استقبال چهارشنبه سوری رفته و بعنوان ابراز انزجار و اعتراض خود با کوبیدن بر قابلمه های خالی و قاشق زنی دسته جمعی جشن گرفتند.

با در نظر گرفتن کارنامه فاجعه بار ناشی از ۴۳ سال حاکمیت استبداد مذهبی در ایران، دستگاه ولی فقیه فاسد این نظام پلید و اتاق فکر دیکتاتوری حاکم بخوبی فهمیده است که اگر امروز بار دیگر رفراندم آری یا نه به جمهوری اسلامی برگزار شود با قطع و یقین، پاسخ اکثریت مطلق ایرانیان، نه! به این جمهوری ننگین اسلامی خواهد بود.
دستاوردی که تا همین لحظه مردم ایران بهای گزافی جهت رسیدن به آن پرداخت کرده و حاضر است بسیار بیشتر از این نیز جهت براندازی و عبور کامل از این حاکمیت استبدادی و فاسد سراپا شرارت و نکبت بپردازد.

با امید و ایمان به میرایی حاکمیت شب پرست و تاریک اندیش اسلامی و فرارسیدن بهار پایدار آزادی و رهایی ایران و ایرانی در آینده ای نه چندان دیر و دور.

آزادی و آبادی ایران در پرتو صلح، عدالت و محبت مسیح.

حزب دمکرات مسیحی ایران
۱۲ فروردین ۱۴۰۱ – ۲۵۸۱ ایرانی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »