بنياد مسيحي ايرانيان
new

«پیام صوتی» هشدار به برج مراقبت نیویورک

«پیام صوتی» هشدار به برج مراقبت نیویورک درباره «انتقام قاسم سلیمانی»

شبکه «سی بی اس» آمریکا سه‌شنبه اعلام کرد٬ یک پیام صوتی به برج مراقبت پرواز در نیویورک ارسال شده که در آن برای «انتقام قاسم سلیمانی» هشدار داده می‌شود.

به گزارش شبکه «سی بی اس» در این پیام صوتی که به برج مراقبت پرواز در نیویورک ارسال شده، آمده است: ما یک هواپیما را روز چهارشنبه به کاپیتول (ساختمان کنگره) می‌زنیم. انتقام سلیمانی گرفته خواهد شد.»

این شبکه اضافه کرده است، دولت آمریکا باور ندارد که هشدار حمله جدی است و در حال تحقیق در این زمینه به عنوان نفوذ به سیستم فرکانس ترافیک هوایی است و مشخص نیست که چه کسی آن را فرستاده است.

این گزارش می‌افزاید، پلیس فدرال آمریکا، اف بی ای، در حال تحقیق در این زمینه است.

روز چهارشنبه قرار است که کنگره آمریکا نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را مورد بررسی قرار دهد. در همین حال تجمع هواداران دونالد ترامپ نیز در واشینگتن برگزار خواهد شد.

قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، ۱۳ دی پارسال به همراه با ابو مهدی المهندس، معاون و فرمانده میدانی نیروهای حشدالشعبی، و شمار دیگری از نیروهای ایرانی و عراقی در حمله پهپادی آمریکا به کاروان حامل آن‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »