بنياد مسيحي ايرانيان
new

«جاستین بیبر» ستاره موسیقی پاپ، به یک گروه پرستش مسیحی پیوست

.

جاستین بیبر، ستاره موسیقی پاپ، به تازگی به گروه پرستشی مسیحی “ماوریک سیتی” برای برگزاری یک مراسم دعا و پرستش پیوست.
جاستین بیبر، ستاره موسقی پاپ، اخیرن به همراه چندلر دیوید مور خواننده ، ترانه سرا و رهبر پرستش مسیحی آمریکایی، در کلیسای چرچهوم در کرکلند واشنگتن، یک مراسم دعا و پرستش را رهبری کرد.
جاستین ببیر و مور در این مراسم سرودهای پرستشی مسیحی “جیره”، “چگونه او به ما محبت می‌کند” و ” به کجا تعلق دارم” را اجرا کردند. آن دو با تمام وجود نام خداوند در این مراسم جلال دادند و جاستین بیبر در حین اجرا خطاب به حاضران گفت:
“ما اکنون برای آرامش شما دعا می‌کنیم، تا آرامش خداوند در زندگی شما جاری شود، من درباره آرامش برای ذهن تک تک کسانی که در این جمع هستند صحبت می‌کنم. هر مشکلی که با آن مواجه هستید و هر نگرانی که داردد، من آن را به نام عیسی مسیح از شما دور میکنم. ترس و شرمندگی در بین ما دیگر جایی ندارد.”
او ادامه داد: “سپاسگزارم ای خداوند، سپاسگزارم که تو اکنون این‌جا بین ما هستی، حضور تو همه چیز را تغییر می‌دهد … تو ما را با هدف و برنامه خاصی آفریدی… ما برای این پرستش سپاسگزاریم.”
در این مراسم پرستشی جاستین بیبر از خداوند خواست که از او برای کمک به مردم و شکسته دلان استفاده کند. او پس از این مراسم در اینستاگرام خود نوشت: ” من عضو کلیسای چرچ هوم هستم”.
بیبر در سالهای اخیر نحوه زندگی خود را کاملن تغییر داده است. وی در عید پاک گذشته با منتشر کردن اولین قطعه موزیک مسیحی اش به نام آزادی، ملیون‌ها نفر از طرفدارانش را متعجب کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »