بنياد مسيحي ايرانيان
new

پروژه چند شرکت بزرگ برای غربالگری سریع کووید۱۹

برخی از بزرگترین بانک‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و باشگاه‌های ورزشی کانادا تلاش‌های خود را برای اجرای یک پروژه آزمایشی مشترک هماهنگ کرده‌اند که هدف از آن تست سریع کووید۱۹ به منظور فراهم کردن هر چه سریعتر شرایط بازگشایی کسب‌وکارها است.

به گزارش هفته، به‌نقل از رادیو کانادا، هدایت این پروژه آزمایشی را Creative Destruction Lab وابسته به دانشگاه تورنتو بر عهده دارد اما این آزمایشگاه در انجام پروژه امیدوارکننده خود از مشارکت و کمک دوازده شرکت بزرگ از جمله شرکت هواپیمایی ایرکانادا و شرکت مخابراتی «راجرز» برخوردار است. این شرکت‌ها امیدوارند بتوانند در تشخیص ابتلا به کووید۱۹ از تست‌های سریع آنتی ژنیک استفاده کنند که نتیجه آن‌ها در عرض ۱۵ دقیقه مشخص می‌شود.

شرکت‌های حاضر در این پروژه معتقدند که تست‌های سریع به محافل اقتصادی و تجاری این امکان را خواهد داد تا از شیوع ویروس کرونا در محیط‌های کاری خود جلوگیری کنند و به این ترتیب شرایط را برای از سرگیری فعالیت‌های خود فراهم نمایند.

آجای آگراوال Ajay Agrawal موسس آزمایشگاه Creative Destruction Lab می‌گوید شرکت‌های حاضر در این پروژه آزمایشی از کارمندان خود می‌خواهند برای حضور در محل کار، هفته‌ای دو بار تست کووید۱۹ بدهند. وی افزود شرکت ایرکانادا و شرکت مخابراتی راجرز اولین شرکت‌هایی بودند که به این پروژه ملحق شدند و در ادامه برخی شرکت‌ها، گروه‌ها و باشگاه‌های دیگر مثل Maple Leaf Sports & Entertainment و Suncor Energy از آن‌ها تبعیت کردند.

به گفته آگراوال قرار است به زودی چند بانک و شرکت بزرگ دیگر مثل Banque Scotia، Loblaw، Shoppers Drug Mart و MDA نیز این آزمایشات را آغاز کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »