بنياد مسيحي ايرانيان
new

وضعیت متروی تهران در دومین روز قرمز پایتخت

خبرگزاری ایسنا با انتشار چندین عکس از متروی شهر تهران با عنوان “وضعیت اسفبار متروی تهران در دومین روز قرمز پایتخت” به نقل از یکی از مخاطبان خود نوشته است: «آیا فقط مردم مقصرند؟»

موج چهارم شیوع ویروس کرونا که مسئولان و کارشناسان ایران در روزهای گذشته در مورد آن هشدار می‌دادند خیلی سریع‌تر از پیش‌بینی‌ها بخش بزرگی از کشور را در بر گرفته است. وضعیت شهر تهران نیز قرمز اعلام شده است.

نادر توکلی، معاون درمان ستاد کرونای استان تهران اعلام کرده است، در چند روز اخیر آمار ابتلا به شدت بالاتر رفته است و در حال حاضر ۱۰۳ بیمارستان در استان تهران درگیر کرونا هستند.

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران معتقد است، با توجه به وضعیت قرمز تهران باید محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ابلاغ شده بر اساس پروتکل‌ها اجرایی شود.

نادر توکلی با اشاره به نزدیکی به ماه رمضان، تاکید کرده است: «اگر شرایط همچنان قرمز بماند قاعدتا برای برگزاری مراسمات این ماه باید تصمیمات جدیدی اتخاذ شود ولی ما هنوز پیشنهاد خاصی ارائه نکرده‌ایم.»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »