بنياد مسيحي ايرانيان
new

واعظی: نامزدها به جای توهین به ترامپ به دولت توهین کردند

رئیس دفتر روحانی با انتقاد از “سیاه‌نمایی” کاندیداها علیه دولت، ابراز امیدواری کرده که مردم پس از انتخابات متوجه واقعیت‌ها شوند. او گفت، “کاش زاکانی و جلیلی انصراف نمی‌دادند تا معلوم می‌شد چقدر وزن و رأی دارند”.
محمود واعظی، رئیس دفتر ریاست جمهوری در گفت‌وگو با رسانه‌ها، از عملکرد دولت روحانی دفاع کرد و گفت: «مردم دیر یا زود متوجه می‌شوند دولت در شرایط سخت جنگ اقتصادی چه اندازه تلاش کرد، اما نامزدها این دستاوردها را ندیدند و به جای توهین به ترامپ، در مناظره‌ها به دولت توهین کردند.»
او با اشاره به قول‌های “عجیب و غریب” کاندیداها تصریح کرد که روحانی در سال ۱۳۹۶ یک دهم این وعده‌ها را هم نداد.
خبرگزاری ایرنا به نقل از واعظی نوشت: «بهتر دیدیم زمان کمی بگذرد و گرد و غبار انتخابات فروکش کند. به هر حال حقایق خود را نشان می‌دهد و مردم دیر یا زود متوجه می‌شوند دولت در این شرایط سخت جنگ اقتصادی که همه بازارهای دنیا روی ما بسته بود و برای تامین معیشت مردم، نه می‌توانستیم کالا بفروشیم و نه ارز لازم را تامین کنیم، چقدر تلاش کرده است.»
رئیس دفتر روحانی در کنایه‌ به زاکانی و جلیلی که به نفع رئیسی انصراف دادند، گفت: «ای کاش نامزدهایی که در این مدت این همه علیه دولت حرف زدند و دستاوردهای ملت را نادیده گرفتند، در رقابت می ماندند و انصراف نمی‌دادند تا وزن خودشان معلوم شود و می‌دیدند که از ۶۰ میلیون رأی‌دهنده، چه تعداد به آنان رأی می‌دادند.»
واعظی در حین حال شهروندان را فراخواند که به پای صدوق‌های رأی بروند و در انتخابات مشارکت فعال داشته باشند.
او پیش‌تر هم هشدار داده بود که این حجم از “تخریب و تخطئه” نسبت به دولت یک “بدعت نامبارک” است که روزی “دامن بدعت‌گذاران را هم خواهد گرفت”.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »