بنياد مسيحي ايرانيان
new

هشدار مدیر حوزه علمیه کاشان نسبت به سرو شراب در خانه های سنتی

!

حجت الاسلام فرجی مدیر حوزه‌علمیه کاشان می‌گوید در بعضی از خانه‌های سنتی کاشان «شراب» سِرو می‌کنند و اکثر کسانی که در این خانه‌ها میهمان می‌شوند از کشورهای اروپایی هستند که شب آنها روز ماست!
مدیر حوزه علمیه کاشان در همایش ماهانه مبلغین «طرح هجرت» به آنها توصیه کرد از تمام ظرفیت‌های تبلیغی در جهت مبارزه با جنگ نرم دشمن استفاده کنند.
حجت‌‌الاسلام منصور فرجی در همایشی که ۲۱ دی‌‌ماه برگزار شد به آسیب‌های فضای مجازی برای نسل جوان اشاره کرد و با بیان اینکه دشمنان میلیاردها تومان هزینه ساخت فیلم‌های انحرافی می‌کند گفت «سیل عظیم تهاجم فرهنگی خانواده‌ها و جوانان را مورد تهدید قرار داده است و باعث شده آمار طلاق در جامعه افزایش یابد.»
او هشدار داده «با توجه به اینکه دشمنان با شدت بیشتر شهرهای مذهبی را مورد تهاجم فرهنگی قرار داده‌اند و کاشان هم به عنوان یک شهر مذهبی از این آسیب مصون نیست، باید اقدامات جدی‌تری در این زمینه به عمل آید.»
فرجی در بخشی از صحبت‌هایش به خریداری ۱۰۰ خانه سنتی کاشان با قیمت‌های میلیاردی بسیار بالا توسط افراد نامعلوم اشاره کرد و گفت «۱۰ سال دیگر ۲۰۰ خانه سنتی بدون نظارت در کاشان خواهیم داشت که خبر نداریم در آنها چه خبر است.»
وی هشدار داد در بعضی از خانه‌های سنتی کاشان «شراب» سِرو می‌کنند و اکثر کسانی که در این خانه‌ها میهمان می‌شوند از کشورهای اروپایی هستند که شب آنها روز ماست!
مدیر حوزه‌های علمیه کاشان هشدار داد «دشمنان به دنبال مسموم کردن ذهن جوانان هستند.»
آیت‌‌الله محمد فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و چهره‌های با نفوذ حوزه در دیدار با سردار میرفیضی فرمانده انتظامی قم هشدار داد «می‌خواهند بی‌بندوباری را در قم ترویج کنند.»
او هشدار داد «دشمن برای قم برنامه ریخته و به دنبال این است که قم را از مذهبی بودن و دیانت تهی کند، از سیاسی بودن و انقلابی بودن جدا کند، می‌خواهد به دنیا بگوید این قم که مبدأ انقلاب بوده تغییر کرده است.»
او همچنین نسبت به «مغازه‌های عجیب و غریبی» که پیداست می‌خواهند بی‌بندوباری را ترویج کنند و حیثیت این استان را خدای ناکرده لکه‌دار کند ابزار نگرانی کرد.
چهار دهه از عمر جمهوری اسلامی می‌‌گذرد و باوجود میلیاردها دلار سرمایه‌ای که صرف تبلیغات اسلامی و آموزه‌های مکتبی کردند همچنان علما و روحانیون از بی‌توجهی مردم به این امورات نالانند.

منبع، محبت نیوز

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »