بنياد مسيحي ايرانيان
new

«نوروزتان پیروز و هر روزتان نوروز باد»

 

نوروز نخستین روز از سال خورشیدی ایرانی ، برابر با یکم فروردین ماه ، آغازی از رستاخیز طبیعت و رویش جوانه هاست.
ایرانیان نوروز را ”دگرگونی طبیعت همراه با روزگار نو ونگرش جدید” می دانند. نوروز مجموعه ای از جشن ها و مناسب ترین ویژگی هایی است که با چهارشنبه سوری »افروختن آتش« شروع به شکست و با چیدن سفر هفت سین و دید و بازید و پوشیدن لباس جدید … ادامه پیدا میکند. تا روز سیزدهم که با گره زدن سبزه ای گره ای به تمام غم واندوه ها در آئین زیبای نوروز زده می شود.
اگر چه که اکنون سالهاست قحطی شادی در حکومت اهریمنی جمهوری اسلامی در میهنمان گسترده شده است ، اگر کدام نوروز و شادی به سرقت رفته باشد ، اگر چه کسی که نظام سیاسی و شریر آخوندی باشد ، در همه ایران حاکم است ، اما باز به امید بهاران خجسته ، امسال را هم با افراشتن پرچم «نه به جمهوری اسلامی» و اجتماعی کردن هر چه بیشتر این شعار واقعی و برحق مردمی ، خواهر کرد.
هر چند که مردم ما در تمام عمر ننگین این حاکمیت ضد نوروز و بهار ، سالهای سخت را پشت سر گذاشتند ، اما آمدن بهار و سرسبزی و طراوت طبیعت را به ما یادآوری میکند که ، زمین را جهل وجنایت می کنیم این نظام اهریمنی است که به پایان خود را رسید. و کهنگی ، ظلم ، فساد و بیعدالتی دوام ندارد و برای همیشه ، باید پایدار شود.
سالی که گذشت ، سال سخت حاکمیت اهریمنی آخوندها برای ایران ، سال تاراج ایران ، اولین سالگشت خیزش قهرمانانه آبان ۹٨ و جنایت عمدی ساقط کردن هواپیما توسط سپاه ضد مردمی ، سال خیزشی دیگر در اعتراض مردم به جنایت سپاه سرکوبگر در قتل عام سوختبران بلوچ در سراوان ، سال دادخواهی خون کولبران ، سال دادخواهی چهار دهه شکنجه ، اعدام و قتل عام زندانیان سیاسی ، سال دادخواهی مادران قیام ، سال نابرابری عمیق ”خیلی سیرها” و ”خیلی گرسنه ها” بودجه.
مواد غذایی خوراکی آنچنان بالا رفته است که شب عید توان خرید مردم را به صفر رسیده است تا جایی که بی شرمانه به مردم توصیه می کند ، چیزی نخورید !!
وقتی نوبت به خامنه ای خائن هم می رسد ، شیادانه ناله سر می دهد که پول نداریم !! در حالیکه پول کافی برای غنی سازی اورانیوم و ساخت شهر موشکی ، و کمک به امنیت نیابتی و مزدوران تروریست خود را در داخل و خارج از کشور دارند.
چه خوشبختانه به رغم همه سرکوب ها وفشارهای سیستماتیک و بلاوقفهٔ رژیم اسلامی ولایت فقیه ، این اعتراض سراسری و مقاومت مردمی در اینجا و آنجای کشور است که وضعیت حاکمیت ضد بشری را هر لحظه متزلزل و ناپایدار کرده و استفاده کرده تا حکم شکست حتمی جمهوری ننگین اسلامی را. برای همیشه رقم بزند. بنابر این هر میزان هم که سپاه جنایتکار و پاسداران تروریستی خامنه ای پلید ، سرکوب کن ، در فرجام کار ، مقابل مردم گرسنه و عصیان گر ، دوامی نخواهند داشت.
بنیاد مسیحی ایرانیان فرارسیدن نوروز فرخنده و باستانی ، بیداری و نوزایی دربارهٔ طبیعت را به همه مردم ایران ، در چهارگوشهٔ جهان ، بویژه در میهن دربند اهریمن ، صمیمانه شادباش درگوئید.
به همه کارگران ، معلمان ، کارمندان و همه مزدبگیران و زحمتکشان ، زنان ، مردان ، جوانان و کودکان کار ، در این دوران کرونا ، تحت فشار گرانی ، بیکاری ، غارت و چپاول این کرونای پلید ولایت اسلامی در این رژیم شیاد و اورهنی خالص ذخیره شده اند ، به زنانی که به دلیل تبعیض جنسیتی ، ستم چند برابر را تحمل می کند ، به زندانیان سیاسی ، مدنی و عقیدتی که برای آزادی ، برابری و دگراندیشی در اسارت هیولا گرفتار ، به مادران داغدار ، دانشجویان و دانش آموزان نوجوانی که می گوید صدای دادخواهی جامعه را فریاد می زنند ، به مردمان ملیته دیگر میهنم که بخاطر فرهنگ ، زبان و اعتقادات متفاوت از حق برابر شهروندی محروم و تحت تأثیر این دیکتاتوری مذهبی وجود دارد و به همه کسانی که برای آزادی و عدالت اجتماعی تحت تأثیر قرار می گیرند قرار است انجام شود.
آرزو میکنیم که سال جدید ایرانی در نام خداوند زندهٔ عشق و محبت ، پدر صلح و سلامتی و روح نجات و رهایی ، سرشار از خبرهای خوب ، تندرستی ، شادی ، کامیابی برای همه مردمان ایران زمین و در رأس همه این آرزوها ، سال سرنگونی حکومت ضدبشری اسلامی ولایت مطلقهٔ فقیه باشد.
با ایمان به روز پیروزی و فرارسیدن به آزادی و بهروزی میهن دربند چندان دور نیست.
روز رهایی میهن و بهاران پیروزی و بهروزی مردم ما در راه است ..
نوروز همیشه پیروز و بهاران مردم و میهن فرخنده باد.
آزادی و آبادی ایران ، در پرتو صلح ، عدالت و محبت مسیح.
بنیاد مسیحی ایرانیان – نوروز ١۴٠٠

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »