بنياد مسيحي ايرانيان
new

نماینده مشهد می‌ گوید برخی از مجلس خواستند جلوی واکسن زدن خامنه‌ ای را بگیرد

جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد، می‌ گوید مخالفان واکسن کرونا از کمیسیون امنیت ملی مجلس خواسته بودند که جلوی واکسن زدن رهبر جمهوری اسلامی را بگیرد.
او که در جلسه علنی روز سه‌ شنبه، ۱۸ مهرماه سخن می‌ گفت، بدون اشاره به نام گروه یا افرادی که این درخواست را مطرح کرده‌اند، گفت این افراد «تدابیر ستاد کرونا» را «خلاف شرع مقدس و عقل و منطق» می‌دانند و «قرائت جدیدی» دارند.
روز گذشته نیز شورای هماهنگی گروه‌های فرهنگی حوزه علمیه قم در بیانیه ای اعلام کرد که فراخوان و تجمعات علیه واکسن کرونا مورد تایید حوزه‌های علمیه نیست و «افراد انگشت‌ شمار نفوذی» این تجمعات را «به اسم طرفداری از طب سنتی یا ایرانی» راه‌ اندازی می‌ کنند.
در هفته‌های اخیر تجمعات مخالف با واکسن کرونا در ایران برگزار شده است،‌ از جمله جمعی از مخالفان تزریق واکسن کرونا ۲۸ مهر در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
پیش از این، برخی از حامیان طب سنتی و از معترضان تزریق واکسن کرونا نیز در دی‌ماه ۹۹ با تجمع در مقابل ساختمان وزارت بهداشت در پلاکاردهایی نوشته بودند: «نه به واکسن داخلی، نه به واکسن خارجی، ما خودمان واکسن امام‌ کاظم داریم».
در ماه‌های گذشته و با آغاز همه‌ گیری کووید۱۹، برخی از مدعیان طب سنتی چند داروی گیاهی را برای «مداوای کرونا» معرفی کردند که یکی از معروف‌ ترین آنها دارویی مشهور به «امام کاظم» است.
اسفند ۹۸ هم عده‌ای با راه‌ اندازی «چالش لیسیدن ضریح» در فضای مجازی، تصاویری را از «لیس زدن» ضریح‌ ها در اماکن زیارتی شیعه در ایران منتشر کردند تا مخالفت خود را با توصیه‌ های بهداشتی نهادهای مسئول ابراز کنند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »