بنياد مسيحي ايرانيان
new

نماینده مجلس: غربی‌ها محتاج مذاکره و توافق با ایران هستند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران، غربی‌ها محتاج مذاکره و توافق با ایران دانست و گفت: نباید در مذاکرات بی‌ جهت به آنان امتیاز دهیم.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، حسینعلی حاجی‌ دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران درباره الزاماتی که دولت سیزدهم باید در مذاکرات مورد توجه قرار دهد، گفت: در حال حاضر غربی‌ها به مرحله‌ای رسیده‌اند که آنان محتاج مذاکره و توافق با جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی تصریح کرد: بنابراین مذاکرات هسته‌ای باید بر این مبنا دنبال شود که الان غربی‌ها نیازمند مذاکره و توافق با ایران هستند. علاوه بر این، قانون مترقی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران باید در مذاکرات مورد توجه جدی قرار گیرد.
حاجی‌ دلیگانی با بیان اینکه بر اساس قانون مذکور، مذاکرات باید در چارچوب منافع ملت ایران ادامه پیدا کند، اظهار داشت: طبق قانون نباید ما بی‌ جهت به طرف مقابل امتیاز دهیم و طرف غربی باید شرایط جمهوری اسلامی ایران را بپذیرد.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ایران با انتقاد از رویه دولت روحانی در برجام، متذکر شد: غربی‌ها تصور می‌ کردند با استقرار و نفوذ دادن قشری غربگرا در حاکمیت ایران می‌ توانند امتیازاتی را به نفع خودشان و به ضرر ملت ایران بگیرند، اما ملت ایران هوشیارانه عمل کردند و هم مجلس را از غربگرایان و لیبرال‌ها پاکسازی کردند و هم دولت را در اختیار آنان قرار ندادند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »