بنياد مسيحي ايرانيان
new

نماینده مجلس از سرباز سیلی خورده و نیروی انتظامی عذرخواهی کرد

علی‌اصغر عنابستانی، نماینده مجلس که متهم به سیلی زدن به یک سرباز پلیس راهور شده بود، «به طور رسمی» از آن سرباز و نیروی انتظامی عذرخواهی کرده است.
خبرگزاری تسنیم، روز شنبه، ۲۰ شهریور اعلام کرد که آقای عنابستانی که به مجازات «حبس» محکوم شده بود، با حضور در محل کار سربازی که مورد «تعدی» قرار گرفته، رسماً از نیروی انتظامی و این سرباز راهور عذرخواهی کرده است.
علی‌اصغر عنابستانی، نماینده سبزوار در مجلس، بهمن ۹۹ متهم شد که به یک سرباز پلیس راهور که مانع از عبور خودروی او از خط ویژه شده بود، سیلی زده است.
او ابتدا این موضوع را تکذیب کرد، اما پس از چند بار عوض کردن روایت خود از ماجرا، در نهایت هفتم بهمن در ویدیویی گفته بود که «به خاطر همه کارهای کرده و نکرده» عذرخواهی می‌کند.
با این حال نیروی انتظامی با استناد به اسناد کافی برای اثبات «حمله فیزیکی» این نماینده مجلس به مامور پلیس در دادستانی طرح شکایت کرد.
خبرگزاری فارسی، ۱۸ مرداد امسال به نقل از یک منبع آگاه گفته بود که آقای عنابستانی به سه ماه و یک روز حبس محکوم شده است. قوه قضاییه درباره نحوه اجرای حکم این نماینده مجلس توضیحی نداده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »