بنياد مسيحي ايرانيان
new

نماینده مجلس:برای حمایت از ورزشکارانی که با اسرائیل مسابقه نمی‌دهند قانون تصویب شود

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با تمجید از ورزشکارانی که با حریفان اسرائیلی مسابقه نمی‌دهند گفت اگر در حمایت از این ورزشکاران خلأ قانونی وجود دارد، وزارت ورزش سریع این موضوع را بررسی و به مجلس اعلام کند.
«محبت نیوز»- دخالت و فشارهای سیاسی بر ورزشکاران در ایران یک پدیده سابقه‌ دار است. ورزشکاران ایرانی به خاطر سیاست جمهوری اسلامی در عمل ناچارند که از مصاف با ورزشکاران اسرائیلی خودداری کنند.
حالا مجید نصیرایی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تمجید از ورزشکارانی که با حریفان اسرائیلی مسابقه نمی‌ دهند گفت اگر در حمایت از این ورزشکاران خلأ قانونی وجود دارد، وزارت ورزش سریع این موضوع را بررسی و به مجلس اعلام کند
وی افزود: باید با ورزشکارانی که حاضر شده‌اند بر اصالت و آرمان‌ های اصیل اسلامی و ایرانی ایستادگی کنند به مانند یک قهرمان ملی رفتار کنیم.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: مجلس این آمادگی را دارد که اگر دولت و وزارت ورزش نیازمندند قوانین را برای حمایت از ورزشکاران ایرانی که اسرائیلی ها را به رسمیت نشناخته و حاضر به رقابت با آنها نمی‌ شوند، اصلاح کند و خلاء‌های قانونی را جبران کند.
مجید نصیرایی در حالی این سخنان را عنوان می کند که جمهوری اسلامی ایران به صراحت امتناع ازمسابقه باورزشکاران اسرائیلی را اعلام نکرده است.حکومت ایران از انقلاب بهمن ۱۳۵۷ با اسرائیل رابطه خصمانه‌ ای دارد و مقام‌های جمهوری اسلامی همواره از نابودی این کشور سخن می‌ گویند. اسرائیل نیز ایران را تهدیدی برای صلح و ثبات منطقه و جهان می‌ داند.
جمهوری اسلامی از سال ۱۹۸۳ از مواجهه ورزشکاران ایرانی با همتایان اسرائیلی خود جلوگیری می‌ کند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »