بنياد مسيحي ايرانيان
new

نامه هاشم خواستار از زندان مشهد: هر فردی که رای می دهد مزدور و یا احمق است و کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری خائن هستند

۲۳ اردیبهشت,۱۴۰۰

نامه هاشم خواستار از زندان مشهد

سید هاشم خواستار، نماینده مبارز معلمان آزاده کشور و یکی از امضا کنندگان بیانیه ۱۴، «مبنی بر استعفای علی خامنه ای و گذار از جمهوری اسلامی» در نامه ای که روز ۱۲ اردیبهشت از زندان وکیل آباد مشهد، نوشت در خصوص شرکت در انتخابات گفت:
هر فردی که رای می دهد مزدور و یا احمق است و کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری خائن هستند.
این معلم زندانی در نامه خود به تحریم انتخابات توسط ملت قهرمان ایران فراخوان داده و گفت:
تمام سیستم جمهوری اسلامی بر خلاف سیستم دموکراسی در جهت تخریب و نابودی منابع انسانی و مادی و فرهنگی جامعه به کار رفته و حرف اول در جمهوری اسلامی، بی عدالتی و تبعیض است به خاطر همین تبعیضات و بی عدالتی ها و نبود آزادی و دموکراسی است که میگویند جمهوری اسلامی ارتجاعی و ضد بشری است. تمام جناح های حکومت اصلاح طلب اصولگرا و اعتدال گرا در این ۴۲ سال حکومت کرده‌اند و نشان داده‌اند که به فکر آبادانی کشور نبوده و فقط در فکر منافع شخصی و باندی خود می باشند.
هاشم خواستار این نامه را به دوستان به هم دانشگاهیانی تقدیم کرده است که که توسط جمهوری اسلامی اعدام شدند همانهایی که اگر خمینی خدعه نکرده بود اکنون آنها زنده و از بهترین مدیران کشور بودند.
متن کامل این نامه از این قرار است:
مقدمه – ملت قهرمان ایران دموکراسی روش و نوع حکومتی است که تلاش می کند هرگونه تبعیض در جامعه و در بین اقوام مختلف ایرانی از جمله کرد و ترک و بلوچ و فارس و ترکمن و عرب و… را از بین برده تا فرزندانشان در شرایط برابر و یکسان رشد کرده و بتوانند به بالاترین مقامات کشور از جمله ریاست جمهوری برسند ثروت‌های ملی به تناسب جمعیت صرف آبادانی کشور شده به صورتی که هر گونه شائبه به تبعیض از بین برود و….
بر اساس تعریف یاد شده نگاهی بسیار گذرا به جمهوری اسلامی می اندازیم
۱_ بروکراسی آخوندی:
کشور ژاپن با یکصد و بیست و پنج میلیون جمعیت ۳۰۰ هزار کارمند و کشور ما ایران با ۸۰ میلیون جمعیت ۵ میلیون کارمند دارد در ایران حدود ۵۰۰ هزار آخوند داریم که حدود ۳۰۰۰۰۰ یعنی به اندازه کل کارمندان ژاپن در مراکز مختلف حکومت گمارده که همه چیز مطابق اسلام باشد! برابر شنیده‌ها همین زندان مرکزی مشهد حدود ۶۰ روحانی دارد! جهت اقامه نماز ظهر یک روحانی به بند شش – یک آمده که دو تا چهار زندانی پشت سرش نماز خوانده و بسیار دیده شده یک نفرم پشت سرش نبوده تا آقا شیخ نماز جماعت بخواند تمام این روحانیون با لباس شخصی به زندان آمده و در زندان لباس روحانیت پوشیده به هنگام مراجعه به خانه مجدداً لباس روحانیت را درآورده که مردم آنها را با لباس روحانیت نبینند!
جلال الدین فارسی ایدئولوگ رژیم که به جای کبک انسان شکار می کرد در کتاب تکامل مبارزه ملی نوشته که قبل از انقلاب کبیر فرانسه بر سر در کافه‌ها پاریس نوشته بود ورود سگ و ارتشی ممنوع، در ایران امروز ما نیز شیخ و پاسدار از ترس مردم جرأت نمی کنند که با لباس رسمی در بین مردم دیده شوند آقای جعفری هم بندم بارها به مسئولین زندان اولتیماتوم داده که چون بی گناه زندان هستم هیچ کاری که نتوانم بکنم در همین راهروهای زندان یک روحانی را خواهم زد هر زمان که آقای جعفری را به بهداری زندان می برند سربازان گارد را ردیف می کنند که ایشان به آخوندی حمله نکند. آقای جعفری چون قبلاً عکس مقام عظم ارا پاره کرده هر زمان به دفتر رئیس بند و یا دفتر افسر نگهبان می رود عکس عظما را برداشته که ایشان پاره نکند. کشور هندوستان با یک میلیارد و سیصد میلیون کمتر از ۹۰۰ قاضی دارد ولی کشور ایران با ۸۰ میلیون جمعیت بیش از ۱۰۰۰۰ قاضی که به تناسب جمعیت با هند باید کمتر از ۶۰ قاضی داشته باشد که اکثر قضات آخوند هستند. رئیس چنین قوه قضاییه ای باید آیت الله قتل عام باشد که تابستان ۶۷ زندانیان سیاسی را قتل عام کرد. تعداد کارمندان رادیو تلویزیون یونان حدود ۲۰۰ نفر و کشور ما ده سال پیش بیش از ۶۰ هزار کارمند داشت. چون ارتش مصرف‌کننده است کشورهای آزاد و دموکراتیک تلاش می‌کنند که با اتحادیه‌های نظامی و دفاع جمعی حداقل نیروی نظامی را داشته باشند ولی کشور ما حداقل سه ارتش (بسیج سپاه ارتش) دارد به قول وزیر شهرسازی خودشان ایران ۵ دولت دارد وزیر نفت زنگنه می‌گوید که تولید وزارت نفت همان اندازه است که ۸ سال پیش که از وزارت رفته اما ۲۰۰ هزار کارمند در این هشت سال که وزیر نبوده اضافه شده است.
ملت قهرمان ایران تمام کشورهای آزاد و دموکراتیک برعکس ایران تلاش می‌کنند که دولت کوچک و کم حجم و تنها ناظر بر حسن اجرای قوانین داشته و در عوض بخش خصوصی قوی و قدرتمند و همه کاره ای داشته باشند. اگر تمام نهادهای زیر نظر رهبر همچون قوه قضائیه و سپاه و بسیج و رادیو و تلویزیون و کمیته امداد و انواع بنیادها و….حذف و همینطور اگر حجم وزارتخانه های زیر نظر رئیس جمهور برابر کشورهای آزاد و دموکراتیک شود نه تنها کشور بهتر اداره شده بلکه اینهمه بودجه صرف آبادانی کشور خواهد شد.
یک کلام در کشورهای آزاد و دموکراتیک از ده نفر نه نفر کار می کنند و ده نفر می خورند اما در کشور ما از ده نفر یک نفر کار می کند و ده نفر می خورند.
محصول جمهوری اسلامی اعدام، زندان، تبعید، فرار از کشور، فقر ، اعتیاد، طلاق، فحشا، دزدی، تجاوز و….می شود. گاو ما شیر نمی دهد ماشاءالله به شاشش.
۲_جذابیت سرمایه گذاری:
ملت قهرمان ایران گردش سرمایه (پول و ارز)به کشورها همچون گردش آب در ظروف مرتبطه است. در همین زندان بودم که تلویزیون رژیم اعلام کرد ایران رتبه ۱۲۷ جذابیت سرمایه‌گذاری را دارد یعنی سرمایه گذار ترجیح میدهد اول در این ۱۲۶ کشور سرمایه گذاری کرده بعد ایران را انتخاب کند. سرمایه گذار در کشوری سرمایه گذاری می کند که در سایه دموکراسی و آزادی از امنیت پایدار برخوردار باشد. کشور ما که با دیکتاتوری و استبداد اداره شده با تمام دنیا از جمله آمریکای شمالی و اتحادیه اروپا دشمن است. سرمایه گذار جرات نمی کند سرمایه گذاری کند کشورهای دوست ایران مثل چین و روسیه و کره شمالی و ونزوئلا و سوریه فقیر و محتاج سرمایه گذاری هستند برابر گفته رئیس بانک مرکزی در سال ۱۳۹۷ ذخایر ارزی آقازاده ها بیشتر از دولت ایران است یعنی دزدان حاکم بر ایران سرمایه‌های دزدیده را از طریق فرزندانشان به خارج کشور فرستاده اند. این دزدان وطنی نیز به بقای رژیم اعتقادی ندارند و حاضر نیستند پولهای دزدی را در ایران سرمایه گذاری کنند آن وقت سرمایه گذار خارجی جرأت می کند که در ایران سرمایه گذاری کند؟
ملت قهرمان ایران بعد از رفتن رژیم استبدادی و دیکتاتوری آخوندی جذابیت سرمایه گذاری در ایران به خاطر امنیت پایدار در سایه دموکراسی و نیروی انسانی و انرژی بسیار ارزان رتبه نخست خواهد شد. اگر یک اتومبیل در آمریکا و اروپا ۳۰ هزار دلار تمام شود همان اتومبیل با همان کیفیت در ایران ده هزار دلار تمام خواهد شد یعنی تولیدات صنعتی ایران تمام دنیا را فرا خواهد گرفت به جرأت می‌گویم نیروی انسانی کم خواهیم داشت که باید کمبود آن را از خارج تامین کنیم
۳_اصلاح طلبان:
اصلاح طلبان همان آدم کشان دهه ۶۰ هستند که گلوله هایشان تمام شده است.
رهبرشان محمد خاتمی برای رای دزدی شعار های گنده گنده ای داد که بعدا به همه آن شعارها پشت کرد حتی در قیام دی ماه ۹۶ ملت قهرمان ایران را اغتشاشگر خواند. در اوایل انقلاب در کشور های عربی سر و صدا بلند شد که خلیج فارس ، خلیج عربی است سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به رهبری بهزاد نبوی و تاج زاده به خاطر غلظت اسلام گرایی شان پیشنهاد دادند که نه خلیج فارس و نه خلیج عربی بلکه خلیج اسلامی باشد این ها پیرو همان امام خدعه گر شان هستند و هیچ وقت با ملت صادق نبودند اگر لازم باشد برای رای دزدی اشک تمساح هم میریزند اما هدفشان حفظ نظام و ادامه وضع موجود است. آیا زندگی و ثروتی که در این ۴۲ سال جمع کرده‌اند تناسبی با رفاه و معیشت مردم دارد که مدعی شوند حاصل زحمت و کارشان است اینها چه اصلاح طلب و چه اصولگرا در فکر غارت ثروت ملی بوده و هستند که در کنار زندگی فقیرانه ملت چنین زندگی شاهانه ای در داخل و خارج ایران به هم رسانده‌اند.
۴_خطاب به آقای خامنه ای:
آقای خامنه ای این تو بمیری از آن تو بمیری ها که راه فراری برای شما وجود داشته باشد نیست دیگر قطعنامه ۵۹۸ نیست که آقای خمینی با نوشیدن جام زهر با عراق آتش بس کند.
دوران《 اوباما 》 هم تمام شده است که تاسیسات اتمی را جمع و در آن بتن ریخته و با نرمش قهرمانانه مدل دیگر( جام زهر نوشیدن) خودتان را نجات دهید اکنون نه تنها در محاصره ملت قهرمان ایران بلکه مسئله هسته ای و دخالت های شما در صدور استبداد دینی و موشک های بالستیک و تروریسم و از همه مهمتر حقوق بشر نیز برای جامعه جهانی در دستور کار می باشد. جامعه جهانی به رهبری اروپا و آمریکا سیاست شان را با خواسته ما زندانیان سیاسی دیروز و امروز و نمایندگان پنج میلیون ایرانی در تبعید تنظیم و هماهنگ می کنند برای اینکه این برچسب و اتهام آمریکایی بودن برای همیشه از ما آزادیخواهان دور و برداشته شود از آقای خامنه‌ای می پرسم چرا کشورهای کوچکی همچون لیتوانی و لتونی و استونی که همسایه روسیه و تا دیروز در اتحاد جماهیر شوروی و از متحدین روسیه بودند اکنون جزء اتحادیه اروپا و از متحدین آمریکا و بر علیه روسیه هستند که همراه با متحدین خود دیپلمات های روسیه را از کشورشان بیرون می‌کنند. معلوم است برای اینکه اتحادیه اروپا و آمریکا نمی خواهند بر هیچ کشوری کوچک و بزرگی سلطه داشته باشند اما روسها درین ۲۲۰ سال به خاطر حکومت استبدادی و دیکتاتوری شان تا توانسته اند بر کشورهایی همچون لتونی و لیتوانی و استونی و اوکراین و گرجستان و آذربایجان و تاجیکستان و ازبکستان و ترکمنستان و قزاقستان و ایران و افغانستان و ….سلطه داشته اند. جمهوری اسلامی نیز بخاطر استبداد و دیکتاتوری می خواهد با حمایت از اقلیتی در کشورهای عراق و سوریه و یمن و لبنان و فلسطین و افغانستان و بحرین و امارات و عربستان و….آن کشورها را به زیر سلطه خود دراورد. من از آمریکا دفاع نمی کنم ولی آمریکا با سرنگونی صدام حسین بزرگترین دشمن ایران، مگر در عراق انتخابات برگزار نکرد که نوری المالکی نوکر آقای خامنه ای هشت سال نخست وزیر شد. با پایان جنگ سرد دوران کودتا توسط آمریکا به پایان رسیده است. بی تعارف بگویم استکبار و نظام سلطه شخص آقای خامنه ای و نظام جمهوری اسلامی است برای رد گم کنی آمریکا را متهم به استکبار جهانی و نظام جهانی سلطه می کنند. همچون آزادی خواهی آقای خامنه‌ای، که زندان های ایشان پر از افرادی همچون من است و باز ایشان و ظریف و روحانی و دیگر سران نظام مدعی هستند که در جمهوری اسلامی زندانی سیاسی وجود ندارد. این همه دروغ بس است بچه بازجوی شما از من می پرسد که چرا مردم به مسئولین نظام اعتماد ندارند! شماها چوپان دروغگو هستید و سرنوشتی بهتر از هیتلر و گوبلز نخواهید داشت.
در کدام کشور آزاد و دموکراتیک این همه اعدام و زندان و زندانی و تبعیدی وجود دارد. شما به مرده ها نیز رحم نکردید به روستای چوبکنده بندرگز در خانه دوستم شعبان علیان نژاد با چشم خود دیدم که اصغر برادر اعدامی و معلمش را اجازه نداده بودند که در قبرستان دفن کنند. بالاجبار در خانه دفن کردند همان زمان صبح زود درب خانه شان را میزنند و می پرسند که شما جنازه تان را کجا دفن کردید که جنازه برادر من در وانت است به ما نیز اجازه نمی‌دهند که در قبرستان دفن کنیم!! آقای خامنه ای اطاقم در کنار سلول‌های انفرادی قرار دارد دستور فرمایید به خاطر روز معلم مرا به سلول انفرادی منتقل کنند.
۵_خطاب به ملت:
ملت قهرمان ایران با نگاهی به سطور این مقاله در میابیم تمام سیستم جمهوری اسلامی بر خلاف سیستم دموکراسی در جهت تخریب و نابودی منابع انسانی و مادی و فرهنگی جامعه به کار رفته و حرف اول در جمهوری اسلامی، بی عدالتی و تبعیض است به خاطر همین تبعیضات و بی عدالتی ها و نبود آزادی و دموکراسی است که میگویند جمهوری اسلامی ارتجاعی و ضد بشری است. تمام جناح های حکومت اصلاح طلب اصولگرا و اعتدال گرا در این ۴۲ سال حکومت کرده‌اند و نشان داده‌اند که به فکر آبادانی کشور نبوده و فقط در فکر منافع شخصی و باندی خود می باشند. هر کس در انتخابات چنین حکومتی شرکت کند باید مزدور و یا احمق بوده و کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر خائن هستند. 《معلم پای تخته داد می زد اگر یک واحد یک بود بازهم یک با یک برابر بود ….بچه ها بنویسید که یک با یک برابر نیست- خسرو گلسرخی 》
《تقدیم به دوستان به هم دانشگاهیانی که توسط جمهوری اسلامی اعدام شدند که اگر آقای خمینی خدعه نکرده بود اکنون آنها زنده و از بهترین مدیران کشور بودند》
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »