بنياد مسيحي ايرانيان
new

مسئول دفتر سیاسی حوزه‌های علمیه: شرکت در انتخابات همانند انجام نماز واجب است!

محمدحسن زمانی مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه

فشارهای حکومت به مردم برای حضور پای صندوق‌های رای و مشارکت در انتخابات وارد فاز تازه‌ای شده است و حوزوی‌ها از اهرم اعتقادی برای تحریک مردم بهره‌ می‌برند.
«محبت نیوز»- پس از آنکه علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی به نقل از روح‌الله خمینی گفت «عدم حضور در انتخابات از گناهان کبیره است» محمدحسن زمانی مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه نیز گفت «شرکت در انتخابات همانند انجام نماز واجب است.»
او ادعا کرد در ایران آنچه جریان دارد «حکمرانی صددرصد دین بانضمام مشارکت مردم است» که نام این مدل «نظام جمهوری اسلامی و نظام ولایت فقیه» است.
مصطفا علما امام جمعه کرمانشاه نیز گفت «مشارکت در انتخابات رای به اسلام و ولایت فقیه است.»
حجت‌الاسلام ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در جمع فرماندهان نیروهای انتظامی گفته پای مشروعیت نظام در میان است و استدعا دارم در پای صندوق‌ها بیایید و مردم را فرا بخوانید و آبروی‌تان را خرج اسلام و قرآن کنید!
در واقع در ایران آشکار پیداست فشارهای حکومت به مردم برای حضور پای صندوق‌های رای و مشارکت در انتخابات وارد فاز تازه‌ای شده است و حوزوی‌ها از اهرم اعتقادی برای تحریک مردم بهره‌ می‌برند.
در مقابل اما کارزار «تحریم انتخابات» و «رای بی رای» در حال تقویت شدن است. شماری از خانواده‌های جانباختگان اعتراضات آبان و تعدادی از خانواده‌های جانباختگان هواپیمای اوکراین اینترنشال که با موشک‌های سپاه پاسداران سرنگون شد نیز به جمع تحریم‌کنندگان انتخابات پیوستند.
اگر مشارکت مردم در انتخابات کاهش پیدا کند لطمه مستقیم به مشروعیت جمهوری اسلامی است. از این رو مبلغان حکومت دائم می‌گویند پای آبروی نظام در میان است. حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجفقلی‌زاده نماینده ولی فقیه در سپاه «عاشورا» تبریز ۱۲ خرداد هشدار داد «جبهه ضدانقلاب هجمه سنگینی را علیه نظام به راه انداخته و شروع به سیاه‌نمایی در مورد انتخابات پیش رو کرده است که مقابله با چنین توطئه‌هایی آگاهی و بصیرت‌افزایی می‌طلبد.»
او گفت «از مدت‌ها پیش کمپین‌های مختلفی با عنوان نه به انتخابات، ۱۴۰۰ فاسد و ۱۴۰۰ سیاه از سوی رسانه‌های ضدانقلاب راه اندازی شده است، از این رو هر کس که ادعای انقلابیگری دارد باید انقلابی عمل کند.»
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »