بنياد مسيحي ايرانيان
new

مثبت شدن تست کرونای ۱۸۰ دانش آموز بویراحمدی

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد با اشاره به ابتلاء دانش‌ آموزان به بیماری کرونا خواستار تعطیلی بوفه‌های مدارس شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، محمد یزدان‌ پناه، رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد در نشست ستاد کرونا با اشاره به شیوع سوش جدید بیماری کرونا از ادامه طرح شهید سلیمانی در بویراحمد خبر داد و گفت: یکی از شهرستان‌هایی بودیم که طرح شهید سلیمانی را به خوبی اجرا کردیم و هم اکنون هم ادامه دارد.
وی بر انجام تست‌های کرونا و اعمال محدودیت‌ها تاکید کرد و افزود: در واکسیناسیون فرهنگیان رتبه اول استان را داریم اما همچنان استقبال از طرف دانش‌ آموزان به دلیل واکسن هراسی ضعیف است، لازم است دانش‌ آموزان با یک برنامه‌ ریزی مناسب برای تزریق واکسن پای کار بیایند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد ضمن قدردانی از همکاری مدیران مدارس و آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: زنگ‌های تفریحی یک چالش شده دانش‌ آموزان در زنگ‌های تفریحی ماسک خود را برمی‌دارند و پروتکل‌ها را رعایت نمی‌ کنند. همه بوفه‌های مدارس باید تعطیل شوند و از ورود اولیاء به مدارس مگر در مواقع ضروری خودداری شود.
یزدان‌ پناه با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مدارس شهرستان بازدید شدند که رعایت پروتکل‌ها به خوبی انجام شده تصریح کرد: ماهانه تست ۱۸۰ دانش‌ آموز در بویراحمد مثبت که با رعایت پروتکل‌ها و انجام واکسیناسیون زنجیره بیماری قطع شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »