بنياد مسيحي ايرانيان
new

قهرمان المپیک توکیو: بزرگترین حامی زندگی ام «عیسی مسیح» است

سیدنی مک لاگلین دوند زن آمریکایی که با درخشش فوق العاده در فینال ۴۰۰ متر با مانع در المپیک توکیو، رکورد جدیدی را در جهان به نام خود ثبت کرد می گوید بزرگترین حامی و پشتیبان زندگی اش عیسی مسیح است.
 سیدنی مک لاگلین، دونده اهل ایالات متحده و قهرمان المپیک توکیو درباره علت موفقیت‌هایش در زندگی و ورزش گفته است: « ایمان دارم که خداوند در هر شرایطی با من است و آرامش و ثباتی که در زندگی ام دارم، فقط از اوست»
مک لاگلین افزود: «شما نمی توانید همه‌ی آنچه در زندگی تان اتفاق می افتد را کنترل کنید، اما می توانید واکنشی منطقی به آنها داشته باشید.»
این ورزشکار ۲۱ ساله پس از اینکه رکورد جدیدی را در مسابقات المپیک به نام خود ثبت کرد، گفت: «من همه چیز را نخست مدیون خداوند سپس خانواده و تیمم هستم. من هنوز نمی توانم این موفقیت بزرگ را باور کنم، در واقع این یک هدیه از جانب خداست، من با ایمان و اعتماد به خداوند برای موفقیت های بیشتر تلاش خواهم کرد.»
مک لاگلین در پستی که پس از قهرمانی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، نوشت:« بزرگترین پشتیبان زندگی ام خداوند است، همواره دوستی و حمایتش را در زندگی احساس کردم که برایم بسیار آرامش بخش است. ثبات واقعی در زندگی فقط با عیسی مسیح امکان پذیر است. عیسی مسیح هرگز تغییر نمی‌کند و هرگز مرا ترک نخواهد کرد و من بسیار از رابطه ای که با او دارم خوشحالم زیرا مجبور نیستم به تنهایی با مشکلاتم روبرو شوم.»
مک لاگلین پس از آن در مصاحبه ای گفت:«مسیحی بودن برای من مهمتر از عنوان بهترین ورزشکار جهان است. من می بینم که موفقیت های ورزشی ام بر زندگی دیگران تأثیر می گذارد اما مهم این است که به عنوان یک ایماندار واقعی و صادق شناخته شوم .»
مک لاگلین در بیوگرافی اینستاگرام خود نوشته “عیسی مسیح منجی من است”، وی اغلب درباره ایمان خود به خداوند عیسی مسیح با دیگران صحبت می کند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »