بنياد مسيحي ايرانيان
new

فقدان مدیریت کار آمد؛ روستای گلدره، ایستاده بر بلندای محرومیت

در سایه تبعیض و بی توجهی مسئولان ، روستای #گلدره یکی از روستاهای #ایلام با ۲۷۰ نفر جمعیت و ۷۵ خانوار، از ابتدایی‌ترین امکانات و خدمات اولیه محروم و در بدترین شرایط گذران زندگی‌ می‌‌کنند. #بیکاری، نبود #امکانات_بهداشتی و #درمانی، جاده‌های نامناسب، دوری از مرکز استان، نبود زیرساخت‌های مناسب و… باعث شده این منطقه یکی از محروم‌ترین مناطق استان ایلام لقب گیرد.
یکی از اهالی روستای گلدره با گلایه از این که مردم روستا از مشکلات به ستوه آمده‌اند، گفت: این روستا از همه امکانات محروم است؛ خسته شده‌ایم، هر بار مسوولین می‌آیند تنها به دادن وعده‌های پوچ و بی‌نتیجه اکتفا می‌کنند. چرا کسی به داد ما نمی‌رسد؟
#عزیرالله_نیرومند رئیس شورای شهرستان #هلیلان با بیان اینکه هر جایی محروم باشد باید برای آن اعتبار زیادی هزینه کنند اما از سال ۸۸ تا ۹۸ هیچ #بودجه کلانی به ما داده نشده افزود: این روستا سال‌هاست در آن هیچ عملیات زیر ساختی و عمرانی صورت نگرفته و بودجه تنها در حد جدول کشی و آسفالت جاده، بوده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »