بنياد مسيحي ايرانيان
new

فردی به سه زن در شهریار اسید پاشید

رسانه‌های ایران از اسیدپاشی روی سه زن در صبح روز سه‌ شنبه ۷ دی در بوستانی در شهریار، در استان تهران، و فرار عامل حمله خبر دادند.
خبرگزاری مهر در این باره نوشت که این حمله توسط مرد جوانی که ماسک به صورت و یک پالتو بلند به تن داشت، به زنانی انجام شد که برای ورزش صبحگاهی به این بوستان محلی رفته بودند.
بر اساس این گزارش، این مرد جوان از پشت سر به زنان نزدیک شده و محتوی یک بطری را روی آنها خالی کرده است و لحظاتی بعد سه زن با فریاد مردم دیگر را متوجه حادثه کرده‌اند.
به‌ گفته معاون اجتماعی پلیس غرب استان تهران، «یکی از زنان از ناحیه پشت پا و دست دچار سوختگی شده و دو نفر دیگر فقط لباس‌هایشان سوخته است».
مهدی سرپناه، معاون اجتماعی پلیس غرب تهران، همچنین مدعی شده است که هویت عامل اسیدپاش مشخص شده و «دچار مشکلات روحی است». با این حال این مقام انتظامی درباره اینکه چرا تا کنون موفق به بازداشت او نشده‌اند، توضیحی نداده است.
در سال‌های گذشته ازجمله در استان اصفهان در چندین مورد برخوردهای خشن از جمله اسیدپاشی از روی موتور به زنان و دختران «بد حجاب» رخ داده که سرنوشت اغلب این پرونده‌ها همچنان نامعلوم مانده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »