بنياد مسيحي ايرانيان
new

فرا رسیدن سال نو میلادی ۲۰۲۱ را به همهٔ ایرانیان عزیز، عاشقان و یاران مسیح و بویژه همراهان و همکاران «بنیاد مسیحی ایرانیان» صمیمانه تبریک و تهنیت می گوئیم.

فرا رسیدن سال نو میلادی ۲۰۲۱ را به همهٔ ایرانیان عزیز، عاشقان و یاران مسیح و بویژه همراهان و همکاران «بنیاد مسیحی ایرانیان» صمیمانه تبریک و تهنیت می گوئیم.
با امید و ایمان به نقشهٔ آسمانی، دعا می کنیم که سال نو میلادی، آغاز تحولات بزرگ و عالی در میهن عزیزمان، ایران باشد.

بنیاد مسیحی ایرانیان
آزادی سرزمین شیروخورشید، از شرارت شریران نزدیک است، بنیاد مسیحی ایرانیان از همهٔ شما یاران مسیح، دعوت میکند که در این بیداری و تحول باشکوه ملی و آسمانی، با ما در پی ریزی دنیایی زیباتر و فردایی بهتر برای ایران و ایرانی، همیاری و مشارکت داشته باشید.
درود خداوند بر شما یاران و عزیزان، در نام قدوس مسیح دعا می کنیم که تک تک شما سالی پُر از موفقیت، شادی و برکت داشته باشید.
از خداوند زنده می طلبیم که در سال پیش رو، مردم ایران و جهان از شر ویروس کرونا، بطور کامل رها شوند.
از پدر آسمانی می‌خواهیم که در سال نو، شاهد صلح، آرامش، سلامتی و امنیت بیشتری برای همهٔ مردم جهان باشیم.
و با قوت و اقتدار قلبی می طلبیم که نیروها و قوای شرارت، تاریکی، غم، درد، رنج و بیماری و ناامیدی از بین انسانها خارج شوند.
و به جای آن نور، شادی، آرامش، سلامتی، امید، عشق و همدلی، جایگزین گردد.
در نام پسر آسمانی می طلبیم تا نجات‌ و رهایی ابدی در زندگی شما خانوادهٔ آسمانی جاری شده و سالی مقدس و مبارک در پیش داشته باشید. آمین
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »