بنياد مسيحي ايرانيان
new

فراخوان به همگامی و همکاری

فراخوان به همگامی و همکاری

با درود و احترام به تمامی گروهها، سازمانها و تشکلهای مختلف ملی و مردمی، و همچنین به همۀ فعالین و شخصیتهای آزاده و مستقل ایرانی در داخل و خارج کشور که باورمند به سرنگونی رژیم ضد مردمی و تروریستی ننگین اسلامی بوده و برای رهایی ایران و ایرانی از اسارت این رژیم تبهکار و ویرانگر در تلاش و مبارزه هستند.

دوستان و هم میهنان عزیز!

میهن ما در این بُرهه از تاریخ حیات خود، وضعیت حساس و سرنوشت سازی را سپری میکند، در شرایط خطیر کنونی، ضرورتهای مبارزاتی و اجتماعی حکم میکند که ورای گرایشات سیاسی و تعلقات گروهی، به دور از هرگونه جداسازی، تفرّق و تک روی، دست به دست هم داده و متحد و یک صدا به ندای آزادیخواهانه و حق طلبانه هم میهنان ستمدیده و دادخواه خود در داخل کشور، پاسخ مثبت داده و در فرو ریختن و نابودی بنای این نظام اهریمنی، به یاری آنها بشتابیم.

آزادی و آبادی میهن تحت ستم و اشغال شدۀ ما در گرو همبستگی ملی تمامی افشار و طبقات مردمان ایران است، در ایران آزاد و دمکرانیک فردا، بی تردید هر ایرانی با حضور خود در یک انتخابات کاملاً آزاد، خواهد توانست نوع و شکل حکومت مطلوب خود را در چارچوب آزادی های مندرج در منشور جهانی حقوق بشر، انتخاب نماید.

بدین منظور ما بخشی از میهن دوستان و وطن پرستان ایرانی، بدون در نظر گرفتن نوع گرایش و نگاه سیاسی خود، گرد هم آمده ایم تا پژوای صدای در گلو خفه شدۀ مردم خود در خارج از کشور باشیم. افدامی که بسا پیش از این میباست انجام می پذیرفت تا مردم ما اینهمه درد و داغ و بدبختی را تا به امروز متحمل نشوند.

در همین رابطه از تمامی فعالین سیاسی و مدافعان حقوق بشر با هر گرایش سیاسی و تعلّق گروهی و سازمانی، دعوت مینمائیم تا با همدلی و همگامی در این امر خظیر با هم همراه شده و با رویکردی مسئولانه حول پرچم سه رنگ ایران، برای گذر از این نظام ننگین و آزادسازی مردم و میهن دربندمان، بپاخیزیم.

در ضمن جهت آگاهی شما دوستداران آزادی و آبادی ایران، به اطلاع میرسانیم که برای معرفی اهداف و برنامه های «حزب دمکرات مسیحی ایران»، همایشی را امسال در تالار زوم برگزار خواهیم نمود. لینک برنامه را متعاقباً از طریق فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام به آگاهی شما خواهیم رساند.

از تمامی هم مینهان گرامی که دل در گرو رهایی مردم و میهن خود دارند خواهشمندیم که در این گردهمایی شرکت نموده و سهم تاریخی و انسانی خود را برای به زیر کشیدن این رژیم سرکوبگر و دشمن پلید ایران و ایرانی، از اریکۀ قدرت، ایفا نمایند.

 

زنده باد آزادی

پاینده ایران

حزب دمکرات مسیحی ایران

دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱   

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »