بنياد مسيحي ايرانيان
new

غارت و تاراج آب و خاک و منابع ایران زمین، توسط جمهوری ننگین اسلامی محکوم است!

«قرارداد ننگین ۲۵ ساله با چین» در تعارض با منافع ملی مردم ایران بوده و به لحاظ اخلاقی، سیاسی وحقوقی از نظر مردم ایران مردود است. این قرارداد نشان از آخرین دست وپا زدن های کالبد بی جان ومستأصل ولی فقیه نظام منحوس اسلامی برای بقای ننگین خویش است.

با امضای این سند «زیر ساخت‌های مملکت، ‌امور نظامی و دفاعی ایران، ‌پتروشیمی، اتصالات دیجیتال،  نفت و گاز و بخشی از صنایع ایران» در اختیار چین خواهد بود و ایران به یک کشور «تحت الحمایه» در خواهد آمد و اگر جمهوری اسلامی قدرت پرداخت وام‌ها را نداشته باشد، دولت حق خواهد داشت که متناسب با آنها، منابع ما را تصرف کند!

نظام اهریمنی جمهوری اسلامی ایران هرگز نماینده واقعی مردم ایران نبوده ونیست ، چنانچه ملت ایران نیز در هر فرصتی عدم مشروعیت این نظام پلید را با پرداخت سنگین ترین بهای ممکن، ابراز کرده است. از جمله در خیزش سراسری دی ‌ماه ۹۶ و آبان ۹۸ به بهای هزاران کشته، مجروح و زندانی، خواهانِ سقوط نظام تبهکار اسلامی شدند. در آخرین نمایش شعبده انتخابات پارلمانی که توسط عوامل خود رژیم برگزار شد، علیرغم فیلترهای گزینشی و تقلبات گسترده، کمترین میزان مشارکت در عمر ننگین اش رقم خورد. در این مرحله نیز کارزار گستردهٔ “نه به جمهوری اسلامی” و “تحریم کامل انتخابات” بصورتی فزاینده و گسترده در جریان است.

جمهوری اسلامی هم‌‌اکنون با چندین بحران مرگبار دست به گریبان است، از جمله بحران مشروعیت، بحران افسار گسیخته اختلافات جناحها و مراکز تصمیم گیری در هرم قدرت، بحران ناکارآمدی، بحران اقتصادی، بحران فساد دولتمردان، بحران جانشینی و بحران منطقه‌ای، بنابراین سقوط نظام پلید ولایت مطلقه فقیهی در چشم اندازی نه چندان دور، قطعی است.

خشم و نفرت مردم علیه  این رژیم فاسد و وحشی، همراه با تجمعات واعتراضهای خیابانی طی چند روز اخیر در شهرهای مختلف علیه سند خیانت بار همکاری ۲۵ ساله با چین، نشان از بی اعتمادی مطلق مردم به این حاکمیت ضد ایران و ایرانی دارد.

عدم انتشار کامل محتوای سند این قرارداد شرم آور و خائنانه، آن چنان به ضرر نظام تاراج گر اسلامی است که ترجیح می دهد مفاد آن هر چه دیرتر علنی شود و یا برای بالا بردن درآمد در مذاکرات آینده بر سر برداشتن تحریمها و زنده کردن برجام ِ بی فرجام به کار گرفته شود.

آنچه که قطعی است این است که  این بازی، جنازه متحرک رژیم درمانده و سراپا مستأصل را سر پا نخواهد کرد و آن را ازسرنگونی محتوم نجات نخواهد داد.

از نظرمردم ایران این قرارداد فاقد هرگونه اعتبار و ارزش بوده و کاملاً مردود است و باید باطل گردد.

آزادی و آبادی ایران در پرتو صلح و عدالت و محبت مسیح

پاینده ایران – حزب دمکرات مسیحی ایران – نوروز ۲۵۸۰ ایرانی

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »