بنياد مسيحي ايرانيان
new

علی خامنه ای: «فضای مجازی “ول” است»/ فرمانده کل سپاه پاسداران: «ما فضای مجازی را از “ولنگاری” رها خواهیم ساخت»

در سال‌های اخیر شاهد بودیم که از طریق شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام صدای اعتراض جامعه نسبت به فساد و جنایت جمهوری اسلامی را به گوش همه رسانده اند و از این طریق دست به افشاگری های زیادی علیه جمهوری اسلامی زده اند، این گسترش اعتراضات از طریق شبکه‌های اجتماعی از کنترل جمهوری اسلامی خارج شده است و باعث استیصال و وحشت کلیت حکومت و سران آن شده است تا جایی که؛
حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به علی خامنه‌ای نوشت: “ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت”.
این سخنان در پاسخ به رهبر جمهوری اسلامی ایران که در تازه‌ترین سخنرانی به مناسبت فرارسیدن سال نو به شدت از مدیریت و نظارت بر فضای مجازی ایران انتقاد کرده بود صورت گرفته است.
علی خامنه‌ای در این سخنرانی که به صورت زنده از تلویزیون ایران پخش شد، ضمن اینکه فضای مجازی را “ول” توصیف کرد، گفت: “در فضای مجازی کشور ما با وجود تاکیدهای من رعایت‌های لازم انجام نمی‌شود. افتخار ندارد که ما می گوییم فضای مجازی کشور ما آزاد است، باید آن را مدیریت کرد”.
مدیای اجتماعی به یکی از ابزارهای مبارزات مردم علیه حکومت و بستری مناسب برای سازماندهی و هماهنگی اعتراضات و اعتصابات تبدیل شده است؛ به عنوان نمونه های مشخص جنبش‌های علیه تجاوز، علیه اعدام و سرنگونی جمهوری اسلامی وسیعتر شد و در سطح جهانی گسترش می یابد، اما جمهوری اسلامی از ترس همین جنبش‌های اعتراضی که تحت نفوذ مردم در تحولات جامعه است، به قول خودشان قصد دارد تا این فضا را کنترل کند تا شاید بتواند ذره ای در مقابل خشم و نفرت جامعه به تنگ آمده ایران از فقر و تنگدستی، بی عدالتی ،تبعیض ،جنایت ، دزدی و چپاول، برای خیزش مجدد عظیم مردمی مقاومت کند.
#نه_به_جمهوری_اسلامی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »