بنياد مسيحي ايرانيان
new

عاشقان بهار را به گلوله بستند!

جانهای عزیزی را از مردم ما گرفتند!
اما شعلهٔ آبان خونین همچنان زبانه می کشد!

دومین سالگرد آبان پُر خروش با اعتراضات حق طلبانه و دادخواهانه در بیش از صد شهر میهنِ همچنان مانده دربند، فرا رسید. اعتراضات با گران شدن قیمت بنزین شروع شد ولی به این محدود نماند، بلکه کل حاکمیت جهل و جور اسلامی حاکم را نشانه گرفت.
آنچه که مردم در این خیزش اجتماعی به نمایش گذاشتند اعتراض به فقر و فساد، تبعیض و بی عدالتی، زندان و شکنجه، ستم و خفقان، و غارت و چپاول در جامعه بود و طی آن بیش از هزارو پانصد نفر توسط آذمکشان رژیم ننگین اسلامی بی رحمانه به قتل رسیدند. بیش از هفت هزار نفر دستگیر شدند. دستگیر شدگان مورد شکنجه های وحشیانه قرارگرفتند، بطوریکه عفو بین الملل در گزارش تکاندهنده خود از رفتار رژیم با دستگیرشدگان بعنوان “ویرانگری انسانیت” یاد کرد.
آبان همانقدر که آزادیخواهی مردم ایران و عزم راسخ شان برای دستیابی به آزادی و رفاه تداعی می کند، به همان اندازه، سرکوب خونین مردم ایران توسط جمهوری اسلامی را به ما یادآوری می نماید. بعد از سرکوب خونین آبان توسط فاشیسم اسلامی، نه تنها اعتراضات مردم بجان آمده فروکش نکرد، بلکه هم میهنان بپاخاسته به شیوه های گوناگون نشان دادند که بر خواستهای انسانی و حقوق بشری خود ایستاده اند و تا تحقق پیروزی به مبارزه خود ادامه خواهند داد.
تداوم اعتراضات خانواده های زندانیان سیاسی و عقیدتی، قربانیان شکنجه و اعدام، کشته و قتل عام شدگان، تحریم بزرگ مضحکۀ انتخاب آیت الله قتل عام، اعتراض و دادخواهی خانواده های قربانیانِ جنایتِ عامدانۀ سرنگون کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی توسط موشک های نیروی تروریستی سپاه، اعتراضات شهروندان خوزستان به بی آبی، اعتراضات وسیع و گسترده کارگران صنعت نفت و کارگران نیشکر هفت تپه و همچنین اعتراض سراسری معلمان و بازنشستگان، جلوه هایی از این صف آرایی مردمی در مقابل این حکومت اهریمنی را به نمایش گذاشت.
مردم و تاریخ خونبار میهن ما، آن اختران شب سوز و آن قاصدان آزادی و رهایی را که در خیزش آبان ۹۸ در خیابان‌ها، شکنجه گاه‌ها، نیزارها، سدها و دریاچه‌ها توسط پاسداران جنون و تباهی، وحشیانه به قتل رسیدند، هرگز از یاد نخواهد برد. آنها خواهان برچیدن شدن کامل دستگاه ستم و تبعیض و نابرابری جنسیتی هستند. مردم حق خود می دانند که در جامعه ای آزاد و امن، توام با برابری، رفاه و خوشبختی زندگی کنند.و تا دستیابی به آرمان دیرین آزادی و زندگی انسانی با منزلت و معیشت هستند.
جامعه ایران با وجود این حاکمیت سیاه نه فقط روی آسایش به خود ندیده، بلکه در ورطه ویرانی گرفتار آمده است. سالگرد خیزش آبان ۹۸ فرصت دیگری است که به حکومت ویرانگر و ضد انسانی جمهوری اسلامی نه بگوئیم و عزم خود را برای به زیر کشیدن این حکومت جنایتکار مورد تاکید قرار دهیم. همراهی و همبستگی با مبارزات مردم داخل کشور به هر شکل ممکن، مشارکت در یادبود کشته شدگان آبان و دیگر جان بخشان آزادی در جای جای میهن اشغالی و همچنین گسترش فعالیت در شبکه های اجتماعی از وظایف مبرم هر ایرانی باشرف و آزاده است.
حزب دمکرات مسیحی ایران، در دومین سالگرد دادخواهی قربانیان و اعتراضات مردمی آبان ۹۸، از برگزاری دادگاه مردمی آبان حمایت نموده و با افتخار در کنار دیگر مبارزین و آزادیخواهان مردمی در داخل و خارج کشور، استوار ایستاده است و در راستای افشای سیاست‌ سرکوب رژیم ولایت فقیه، خواهان محاکمه عاملین و آمرین ۴۳ سال کشتار و جنایت علیه معترضین و آزادی همۀ دستگیرشدگان آبان و کلیه زندانیان سیاسی و عقیدتی است.
جمهوری اسلامی باید در سطح جهانی بایکوت و منزوی شود و مقدمات محاکمه کلیه سران این رژیم ضد بشری، بویژه خامنه ای و رئیسی جنایتکار به جرم جنایت علیه بشریت از سوی دادگاههای بین المللی فراهم گردد.

آزادی و آبادی ایران در پرتو صلح، عدالت و محبت مسیح.
زنده باد آزادی ــ پاینده ایران
آبان ۱۴۰۰ ــ نوامبر ۲۰۲۱
حزب دمکرات مسیحی ایران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »