بنياد مسيحي ايرانيان
new

ضرب و شتم ملی‌پوش ژیمناستیک ایران توسط افراد ناشناس

خبرگزاری صدای مسیحیان به نقل از رکنا: یکی از ملی پوشان ژیمناستیک ایران پس از تمرین در سالن ژیمناستیک برادران شهید آذرپی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
به گزارش رکنا، یکی از ملی پوشان ژیمناستیک ایران پس از تمرین در سالن ژیمناستیک برادران شهید آذرپی مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ایمان خاموشی ملی پوش ژیمناستیک ایران که در بازی های آسیایی جاکارتا حضور داشت پس از تمرین در سالن شهید آذرپی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جراحات جدی به او وارد شد.

خاموشی گفت: شب گذشته (دوشنبه) پس از اتمام تمرین در سالن شهید آذرپی در لابی سالن نشسته بودم که یکی از بچه های سالن به من گفت یک فردی جلوی در با شما کار دارد. من جلوی در رفتم و فردی که او را هم می شناختم بلافاصله به من حمله و بعد شروع به ضرب و شتم من کرد. هنوز علت دقیق این اتفاق را نمی دانم زیرا که فرد پس از اینکه مشاهده کرد که من بر زمین افتادم از محل گریخت. واقعا جای سوال است که چرا چنین افرادی می توانند به باشگاه های قهرمانی مانند معتبر ترین سالن ژیمناستیک ایران وارد شوند؟

او افزود: احساس می کنم این کار از قبل هماهنگ شده بود. فردی که من را مورد ضرب و شتم قرار داد را می شناختم. متاسفانه سالن هیچ نگهبانی ندارد و فردی که من را مورد ضرب و شتم قرار داد یکی از شاگردان مربیانی است که در این سالن کار می کند. اصلا فکر نمی کردم که طرف مقابل دست به چنین کاری بزند.

ملی پوش ژیمناستیک ایران گفت: بسیاری افراد برای ورزش به سالن آذرپی نمی آیند و چندین سال است که ژیمناستیک را کنار گذاشته و فقط عده ای به دلیل متشنج کردن جو در سالن حضور دارند که باعث همچون دردسرهایی می شوند.

او افزود: بلافاصله بعد از این درگیری با پلیس تماس گرفتم و شکایت لازم را انجام دادم. حال روحی و جسمی خوبی ندارم. حس می کنم این کار از طرف افرادی ساماندهی و از قبل برنامه ریزی شده است. امیدوارم مسئولان فدراسیون ژیمناستیک و ورزش در این زمینه پاسخگو باشند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »