بنياد مسيحي ايرانيان
new

ضرب و شتم، ضربات شلاق و سوزاندن بدن؛ انگشت پای کودک سبزواری به علت آزارهای متعدد قطع شد

دو انگشت پای دانیال، کودکی که طی روزهای گذشته در سبزوار توسط پدر و نامادری‌اش مورد آزار قرار گرفته بود، با تشخیص پزشک معالج در عمل جراحی قطع شد. پدر و نامادری دانیال او را مورد آزارهای متعددی مانند ضرب و شتم، ضربات شلاق، ریختن آب جوش بر روی پا و سوزاندن بدن با استفاده از چنگال داغ و فندک، قرار داده بودند. عاملین آزار کودک مذکور طی روزهای اخیر با دستور دادستان سبزوار بازداشت شدند.

به گزارش بنیاد مسیحی ایرانیان به نقل از رکنا، روز جمعه ۶ اسفند ۹۹، دانیال کودک ۹ ساله در پی آزار توسط پدر و نامادری‌اش ۲ انگشت پایش را از دست داد.
بر اساس این گزارش و بنابر گفته دایی این کودک، پدر و نامادری دانیال، او را به حمام می‌بردند و پاهای وی را داخل آب جوش می‌گذاشتند و موهای او را می کشیدند. همچنین از شانه تا سینه دانیال آثار سوختگی دیده می‌شود
وی ادامه داد: آن ها با همکاری یکدیگر با شلنگ دانیال را کتک می زدند و با چنگال داغ، شلاق و فندک وی را آزار می دادند.
این کودک ۹ ماه پیش بر اساس قانون به پدرش تحویل داده شده بود و از خرداد ماه امسال تا چند روز پیش در خانه او مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفت.
پلیس آگاهی سبزوار مدتی پس از انتشار فیلم و عکس‌های این کودک در فضای مجازی موفق به بازداشت نامادری و پدر دانیال شدند.
در حال حاضر این کودک در بیمارستان شهید بهشتی سبزوار بستری است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »