بنياد مسيحي ايرانيان
new

صدور حکم اعدام برای یک رمال دعانویس در یزد

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: با اتمام روند رسیدگی پرونده سنگین رمال دعانویس در یزد، این مجرم به اتهام فساد به اعدام محکوم شد.
«محبت نیوز»- غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد از تایید حکم اعدام یک رمال دعانویس در یزد توسط دیوان عالی کشور خبر داد.
به گزارش رسانه‌های خبری ایران و به نقل از غلامعلی دهشیری، رئیس کل دادگستری استان یزد، این فرد “با فریب مراجعه‌ کنندگان خویش آنان را به نوعی وادار می‌کرده تا برای تخلیه انرژی منفی‌ شان مبلغی هنگفت بپردازند.”
دهشیری همچنین به انجام “اعمال منافی عفت” از سوی این فرد اشاره کرد.
رئیس کل دادگستری استان یزد خطاب به مردم گفت: “وقتی یک فرد نامحرم به هر بهانه ای مبادرت به لمس یک زن می کند” و یا ” به بهانه‌های واهی نگاه مستقیم به برخی از جوارح زنان بکند، باید مطمئن شد که ریگی در کفش دارد و یک جای کارش می‌لنگد”.
او همچنین افزود که اینگونه افراد به واسطه برخی اعمال “شیطانی و کثیف” خود می‌توانند حتی ارتباطاتی هم با “اجنه” داشته باشند.
دهشیری در توصیف اعمال این فرد که گویا ظاهری “فریبنده” نیز داشته است گفت که این فرد “دعانویس” پس از قرائت احادیث و آیاتی از قرآن ابتدا اعتماد مشتریان خود را جلب می‌کرده و سپس دست به “انجام اقدامات مجرمانه” می‌زده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »