بنياد مسيحي ايرانيان
new

شیوع گسترده ویروس کرونا در زندان میناب و مرگ یک زندانی به گزارش هه‌نگاو طی روزهای اخیر بیماری کرونا در زندان مرکزی میناب واقع در استان بندرعباس به طور گسترده‌ای شیوع پیدا کرده و اولین زندانی نیز به دلیل شیوع این ویروس جانباخت. یک زندانی بنام “کامران رستاخیز” که به ویروس کرونا مبتلا شده بود، در زندان مرکزی میناب جانش را از دست داد. به گفته یکی از زندانیان زندان میناب، اغلب پرسنل زندان میناب اهل شهرهای بندرعباس و رودان و جیرفت می‌باشند و تردد آنها به داخل زندان و بندها هیچ محدویتی ندارد و در این روزهای اخیر شیوع کرونا در بندر عباس و میناب شدیدتر شده است. دو بند از ۶ بند زندان مرکزی میناب در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و تاکنون هیچ یک از مبتلایان به کرونا به مراکز درمانی منتقل نشده‌اند.

به گزارش هه‌نگاو طی روزهای اخیر بیماری کرونا در زندان مرکزی میناب واقع در استان بندرعباس به طور گسترده‌ای شیوع پیدا کرده و اولین زندانی نیز به دلیل شیوع این ویروس جانباخت.
یک زندانی بنام “کامران رستاخیز” که به ویروس کرونا مبتلا شده بود، در زندان مرکزی میناب جانش را از دست داد.
به گفته یکی از زندانیان زندان میناب، اغلب پرسنل زندان میناب اهل شهرهای بندرعباس و رودان و جیرفت می‌باشند و تردد آنها به داخل زندان و بندها هیچ محدویتی ندارد و در این روزهای اخیر شیوع کرونا در بندر عباس و میناب شدیدتر شده است.
دو بند از ۶ بند زندان مرکزی میناب در وضعیت بحرانی به سر می‌برند و تاکنون هیچ یک از مبتلایان به کرونا به مراکز درمانی منتقل نشده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »