بنياد مسيحي ايرانيان
new

شاهرود؛ خودکشی پدر پس از قتل دختر ۱۲ ساله‌اش

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در استان سمنان از خودکشی یک مرد پس از قتل دختر ۱۲ ساله‌اش خبر داد. در این واقعه، مرد مورد اشاره به دلایل نامعلومی ابتدا دخترش را روی تخت خواب اتاقش به قتل رسانده و سپس خود را حلق‌آویز و خودکشی می‌کند.
به گزارش بنیاد مسیحیان ایران به نقل از رکنا، دختر ۱۲ ساله‌ای به نام آریانا به دست پدر ۳۵ ساله اش در شاهرود به قتل رسید.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود گفت: ساعت ۱۲ و ۱۳ دقیقه روز گذشته در تماس مردمی با ۱۱۰ مبنی بر یک مورد فوریت‌های پلیسی در خیابان ۲۲ بهمن شاهرود گزارش شد که پس از حضور پلیس در محل و بررسی‌های اولیه خانمی با مراجعه به مأموران اعلام کرد حدود دو ساعت قبل برای خرید از منزل خارج شده و پس از بازگشت همسر و دخترش پاسخگوی تلفن و آیفون منزل نیستند.
علی کریمی با بیان اینکه خودروی شخصی همسر این خانم نیز به نحوی پارک شده بود که مانع از باز شدن درب منزل بود افزود: این موضوع ظن و شک مأموران را افزود و پس از هماهنگی‌های لازم ماموران آتش‌نشانی و پلیس وارد منزل شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از ورود به منزل با جسد دختری ۱۲ ساله روی تخت خواب و مردی حلق‌آویز شده مواجه میشوند که با توجه به شواهد موجود در محل و بررسی‌های دقیق همچنین دست نوشته پدر آریانا فرضیه‌ی قتل این دختر توسط پدرش قوت گرفت.
وی ادامه داد: پدر آریانا که ۳۵ ساله بود، ابتدا دخترش را روی تخت خواب اتاقش به قتل می‌رساند و سپس خود را حلق‌آویز و خودکشی می‌کند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود در خصوص علت و انگیزه این جنایت هولناک نیز گفت: این خانواده چند ماهی هست از تهران به شاهرود آمده‌اند و برابر تحقیقات اولیه و در بررسی سوابق پدر آریانا هیچگونه سابقه اعتیاد و مشکلات روانی وجود ندارد و اظهار نظر در این خصوص به بررسی های بیشتری نیاز دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »