بنياد مسيحي ايرانيان
new

سپاه پاسداران حضور نماینده خویش در شورای نگهبان را تکذیب کرد

رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران گفته است اخبار مربوط به حضور نماینده رهبر در سپاه در محل شورای نگهبان «کذب و بی‌اساس» است.
او همچنین تاکید کرده است که عبدالله حاجی‌ صادقی، نماینده رهبر در سپاه، نامه‌ای هم در زمینه انتخابات به شورای نگهبان ننوشته است. خبر ارسال نامه آقای حاجی‌ صادقی به شورای نگهبان درباره دو هفته پیش منتشر شد.
در هفته‌های گذشته اعلام کاندیداتوری سعید محمد، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیای سپاه باعث بروز برخی اختلاف‌نظرها در این نهاد نظامی شده بود.
آقای محمد پس از کاندیداتوری اعلام کرد که از سمت خود استعفا داده ولی یکی از مسئولان اداره سیاسی سپاه که زیر نظر نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرار دارد، گفت سعید محمد به علت تخلف از سمت خود کنار گذاشته شده است.
این اظهارنظر توسط سعید محمد تکذیب شد ولی با حمایت عبدالله حاجی‌ صادقی، نماینده رهبر در سپاه مواجه شد.
همچنین در روزهای گذشته خبرهایی درباره مخالفت او با کاندیداتوری سعید محمد در انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده بود. بر اساس گزارش‌های منتشره، آقای حاجی‌ صادقی برای اطمینان یافتن از عدم تایید صلاحیت سعید محمد، به محل شورای نگهبان رفته بود که این خبر اکنون توسط سخنگوی سپاه تکذیب شده است.
رمضان شریف گفته است این اخبار «موهوم» است و «پیگرد قانونی و قضایی» دارد.
در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، علاوه بر سعید محمد که سابقه نظامی دارد، محسن رضایی، رستم قاسمی، حسین دهقان، علیرضا زاکانی، علیرضا افشار و علیرضا لاریجانی نیز کاندیدا شده‌اند که همگی سوابق حضور در سپاه پاسداران دارند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »