بنياد مسيحي ايرانيان
new

سه عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به پلیس امنیت احضار شدند

داود رضوی، عطا باباخانی و علی قربانیان، از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، طی ابلاغیه‌ای به پلیس امنیت تهران احضار شدند. در این احضاریه از این شهروندان خواسته شده که روز شنبه ۲۵ بهمن، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در پلیس امنیت حاضر شوند.
به گزارش خبرگزاری صدای مسیحیان ایران به نقل از سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، داود رضوی، عطا باباخانی و علی قربانیان، اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، با ابلاغیه شعبه دوم دادسرای اوین، به پلیس امنیت تهران، احضار شدند.
بر اساس این گزارش، این شهروندان پس از حضور در تجمع بازنشستگان در مقابل مجلس، توسط پلیس امنیت به صورت تلفنی احضار شدند و در روزهای گذشته نیز ابلاغیه‌ای برایشان ارسال شده است.
در این احضاریه از این شهروندان خواسته شده که روز شنبه ۲۵ بهمن، جهت رسیدگی به اتهامات مطروحه در این دادسرا حاضر شود.
عطا باباخانی طی هفته گذشته نیز در پرونده ای دیگر به اتهام برهم زدن امنیت کشور به ستاد خبری پلیس اطلاعات و امنیت استان البرز احضار شد.
عطا باباخانی و داود رضوی پیشتر در تاریخ آذرماه ۱۳۹۸، به همراه ۱۵ تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه توسط پلیس امنیت اخلاقی احضار و در تیرماه سال ۱۳۹۹، قرار منع تعقیب توسط شعبه دوم دادسرای امنیت اوین، برای آنها صادر شده بود.
این سه شهروند از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی هستند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »