بنياد مسيحي ايرانيان
new

سهمیه سال مالی ۲۰۲۲ پذیرش پناهندگان آمریکا توسط بایدن امضا شد

پناهچویی در امریکا

از امروز پذیرش ۱۲۵ هزار نفر رسما شروع شد

🔹یادداشت وزیر امور خارجه در مورد تعیین ریاست جمهوری در مورد پذیرش پناهندگان در سال مالی ۲۰۲۲
۹ اکتبر ، ۲۰۲۱

🔹مطابق با بند ۲۰۷ قانون مهاجرت و تابعیت (“قانون”) (۸ USC 1157) ، و پس از مشورت مناسب با کنگره ، توسط مرجعی که طبق قانون اساسی و قوانین ایالات متحده به عنوان رئیس جمهور به من واگذار شده است ، بدینوسیله تصمیمات زیر را گرفته و اقدامات زیر را مجاز می دانم:

🔹پذیرش حداکثر ۱۲۵۰۰۰ پناهنده در سال مالی ۲۰۲۲ به ایالات متحده با دلایل بشردوستانه توجیه می شود یا در غیر این صورت به نفع ملی است.

✅شماره های پذیرش باید با توجه به تخصیص های منطقه ای زیر بین پناهندگان دارای اهمیت ویژه بشردوستانه به ایالات متحده اختصاص یابد:

🔹آفریقا ۴۰۰۰۰
🔹آسیای شرقی ۱۵۰۰۰
🔹اروپا و آسیای میانه ۱۰۰۰۰
🔹آمریکای لاتین/کارائیب ۱۵۰۰۰
🔹شرق نزدیک/آسیای جنوبی ۳۵۰۰۰
🔹ذخیره بدون تخصیص ۱۰۰۰۰

💢در صورت لزوم ، ۱۰ هزار شماره پناهندگان تخصیص نیافته باید به سقف های منطقه ای اختصاص داده شود. پس از اطلاع رسانی به کمیته های قضایی کنگره ، به این ترتیب شما مجاز به استفاده از پذیرش های بدون تخصیص در مناطقی هستید که نیاز به پذیرش اضافی وجود دارد.

💢علاوه بر این ، پس از اطلاع به کمیته های قضایی کنگره ، درصورت نیاز به پذیرش بیشتر برای منطقه یا مناطقی که پذیرش آنها وجود دارد ، می توانید پذیرش های بلااستفاده اختصاص داده شده به یک منطقه خاص را به یک یا چند منطقه دیگر منتقل کنید. در حال انتقال

💢مطابق با بخش ۲ (ب) (۲) قانون مهاجرت و پناهندگی در سال ۱۹۶۲ (۲۲ USC 2601 (b) (2)) ، بدینوسیله به این نتیجه می رسم که این کمک یا به نمایندگی از افرادی که متقاضی پذیرش در ایالات متحده هستند به عنوان بخشی از برنامه پذیرش پناهندگان در خارج از کشور به منافع سیاست خارجی ایالات متحده کمک می کند و چنین افرادی را برای این منظور تعیین می کند.

💢مطابق با بند ۱۰۱ (الف) (۴۲) قانون (۸ USC 1101 (a) (42)) ، و پس از مشورت مناسب با کنگره ، همچنین مشخص می کنم که برای سال مالی ۲۰۲۲ ، افراد زیر در صورت صلاحیت دیگر می توانند ، به منظور پذیرش در ایالات متحده در کشورهایی که دارای ملیت یا اقامت عادی هستند ، پناهنده محسوب می شوند:

🔹افراد در کوبا ؛
🔹افراد در عراق ؛
🔹افراد در السالوادور ، گواتمالا و هندوراس ؛ و
در شرایط خاص ، افرادی که توسط سفارت ایالات متحده در هر مکانی شناسایی می شوند.

💢شما مجاز هستید که این تصمیم را در ثبت فدرال منتشر کنید.
JOSEPH R. BIDEN JR

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »