بنياد مسيحي ايرانيان
new

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نامزد بهترین مربی سال ۲۰۲۱ شد

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از سوی فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال به عنوان یکی از نامزدهای بهترین مربی سال فوتبال جهان معرفی شد. امسال ۲۵ سرمربی نامزد عنوان بهترین مربی سال شده‌اند.
فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال هر سال در آستانه سال نو میلادی، اسامی “برترین‌های” سال فوتبال را اعلام می کند. درفهرست امسال نام دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به عنوان یکی از نامزدهای بهترین مربی سال فوتبال جهان به چشم می‌خورد.
دراگان اسکوچیچ که در تیم ملی ایران آمار خوبی از خود به ثبت رسانده، توانست در ۱۱ بازی تیم ملی به ۱۰ برد و یک تساوی دست پیدا کند. این نتایج درخشان باعث شد تا سایت فدارسیون جهانی فوتبال تاریخ و آمار او را به عنوان یکی از ۲۵ نامزد بهترین سرمربی فوتبال در سال ۲۰۲۱ معرفی کند.
سال گذشته دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به عنوان بهترین مربی تیم‌های ملی انتخاب شده بود.
فهرست امسال شامل ۲۵ نامزد بهترین مربی سال است. در این فهرست اسامی مربیانی چون روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا، فرانک دی بوئر سرمربی هلند، دیدیه دشان سرمربی فرانسه و گرث ساوت‌گیت سرمربی انگلستان هم دیده می‌شود.
چهار روز پیش نیز اسامی برترین گلزنان سال معرفی شده بود که در این فهرست مهدی طارمی با به ثمر رساندن ۳۰ گل در بین بازیکنان آسیایی در رده دوم قرار گرفت.
علی مبخوت، مهاجم الجزیره و تیم ملی امارات با ۳۴ گل زده در صدر مهاجمان آسیایی در سال ۲۰۲۱ قرار دارد و کیوگو فوروهاشی ژاپنی که در سلتیک گلاسکو بازی می‌کند با ۲۹ گل زده در رده سوم این جدول است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »