بنياد مسيحي ايرانيان
new

سارا احمدی و همایون ژاوه زوج نوکیش مسیحی ابلاغیه معرفی به زندان دریافت کردند

به وثیقه‌گذاران سارا احمدی و همایون ژاوه اخطار داده شده اگر آنها خود را به زندان معرفی نکنند وثیقه‌های آنها ضبط خواهد شد!
گزارش‌ها حاکیست وثیقه‌گذاران دو نوکیش مسیحی سارا احمدی و همایون ژاوه برگه اخطاریه‌ای دریافت کردند که به آنها اعلام شده این زوج نوکیش مسیحی تا ۲۵ خرداد باید خود را به زندان معرفی کند، در غیر اینصورت نسبت به ضبط وثیقه برابر مقررات اقدام خواهد شد.
سازمان «ماده ۱۸» در همین باره می‌نویسد حساب‌های بانکی این دو شهروند مسیحی مسدود شده است.
وثیقه ملکی برای خانم احمدی معادل ۳۰۰ میلیون تومان و وثیقه ملکی برای همسرش برابر با ۲۰۰ میلیون تومان است.
این دو شهروند مسیحی ۲۹ اسفند ماه، برای تحمل حبس، به زندان اوین احضار شدند. وکیل آنها درخواست فرجام خواهی به دیوان عالی فرستاد اما بلاتکلیف هستند و هنوز پاسخی دریافت نکرده‌اند. به نظر می‌رسد این اخطاریه به نوعی تشدید فشار به آنهاست.
سارا احمدی متهم به اداره کردن دستجات، شبه دستجات و گروه‌های غیرقانونی از طریق «مسیحیت تبشیری صهیونیستی» با هدف «برهم زدن امنیت ملی» است و به هشت سال زندان محکوم شده است! همسر او همایون ژاوه که از بیماری از پارکینسون شدید رنج می‌برد نیز متهم به عضویت در دستجات و گروه‌های غیرقانونی برای «اقدام علیه امنیت ملی» از طریق عضویت در «مسیحیت تبشیری صهیونیستی» است که به دو سال زندان محکوم شده‌است.
این زوج نوکیش مسیحی همچنین به منع خروج از کشور و منع عضویت در حزب‌ها و گروه‌های اجتماعی نیز به مدت دو سال محکوم شده‌اند. دادگاه همچنان آنها را مجبور کرده به مدت شش ماه، روزی چهار ساعت خدمات عمومی رایگان به معلولان ذهنی و آن هم تحت نظارت حراست آسایشگاه ارائه دهند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »