بنياد مسيحي ايرانيان
new

ساخت مکمل غذایی برای مقابله با کرونا توسط دانشمندان نظامی روسیه

دانشمندان یکی از موسسات تحقیقات علمی وزارت دفاع روسیه مکمل غذایی منحصر به فردی به نام “KovBAD” ساخته اند که می تواند غلظت ویروس کرونا را در فرد مبتلا تا ۱۶ برابر کاهش دهد.
به گزارش اسپوتنیک، این مطلب را سپهبد ایگور کریلوف فرمانده نیروهای دفاع رادیوآکتیوی، شیمیایی و بیولوژیکی روسیه اطلاع داده است.
وی ضمن اعلام این مطلب خاطرنشان کرد مکمل غذایی ساخت دانشمندان وزارت دفاع روسیه پس از ارزیابی اثربخشی آن گواهی ثبت دولتی دریافت کرده است.
سپهبد ایگور کریلوف اظهار داشت آزمایشات ما نشان داد که در روز دوم استفاده از مکمل غذایی فعال بیولوژیکی به نام “KovBAD”، میزان ویروس در نازوفارنکس (حلق و بینی) به نصف و در روز ششم غلظت آن ۱۶ برابر کاهش می یابد.
ژنرال روس افزود: به لطف مکمل های غذایی ساخته شده توسط دانشمندان نظامی، تأثیر عفونت کرونا بر بدن انسان کاهش می یابد. بنابراین، بیماری با عوارض کمتری پیش می رود. به گفته وی، ترکیبات اصلی مکمل های غذایی عصاره شاه توت، اکیناسه، فوکویدان، هیدرولیز ماهی مرکب اقیانوس آرام و سایر مواد با منشاء طبیعی است که باعث افزایش ایمنی ضد ویروسی بدن می شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »