بنياد مسيحي ايرانيان
new

روز جهانی کارگر؛ بلاتکلیفی واکسیناسیون کارگران ایران

شماری از کارگران ایران به دلیل ترس از بیکاری ابتلای خود به کرونا را پنهان می‌کنند، عکس از آرشیو

در آستانه روز جهانی کارگر، منابع خبری ایران  گزارش دادند شماری از کارمندان و مدیران شهرداری منطقه شش تهران به سهمیه واکسن پاکبانان “دستبرد” زده و با گنجاندن نام خود در فهرست آنها دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

وزارت بهداشت گفته این “واکسن‌خواران” مجازات می‌شوند و شهردار تهران، پرویز حناچی هم وعده داده این موضوع بررسی و “افراد خاطی احتمالی” به مراجع قضائی معرفی شوند.

سوءاستفاده از واکسن سهمیه پاکبانان پیش از این در چند شهر دیگر نیز رخ داده است. خبرگزاری فارس به نقل از سخنگوی شهرداری تهران می‌گوید دست‌کم چهار نفر از سوءاستفاده‌کنندگان از واکسن سهمیه پاکبانان از کار برکنار شده‌اند.

دومینوی سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبانان

“واکسن‌خواری” مدیران و مسئولان شهرداری پیشتر از شهرهایی مانند آبادان و علی‌آباد کتول هم گزارش شده بود. سایت خبری انتخاب هفته گذشته نوشت: «دومینوی سوءاستفاده از سهمیه واکسن پاکبانان به سمنان رسید.»

به گزارش “خبرآنلاین” یک روز پس از انتشار این خبر، ایرج حریرچی، مدیرکل وزارت بهداشت اعلام کرد واکسیناسیون پاکبان در اختیار این وزارت‌خانه نبوده اما با متخلفان برخورد می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »