بنياد مسيحي ايرانيان
new

رئیس پلیس تهران: استخدام بادیگارد خصوصی خلاف قانون است

بنا بر اعلام رئیس پلیس تهران، شغلی با عنوان “بادیگارد خصوصی” در تهران وجود ندارد و غیر از شرکت‌ های انتظام (شرکت‌ های انتظامی منظور بوده یا واقعا انتظام؟)، اگر شخص یا شرکتی اقدام به استخدام این افراد کند خلاف قانون عمل کرده است.
اظهارات سردار حسین رحیمی به انتشار فیلم‌ هایی از حضور یک سلبریتی همراه با بادیگاردهایش در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه در مرکز تهران برمی گردد که در روزهای گذشته در فضای مجازی بحث برانگیز شده بود.
خبرگزاری تسنیم یک روز پیش از اظهارات رئیس پلیس تهران در این باره نوشته بود: «همراهی بادیگاردها با سلبریتی‌ها تازگی ندارد و چندین سال است که در مراسم‌ های مختلف شاهدیم افرادی تحت عنوان بادیگارد و با اوصاف ذکر شده، سلبریتی‌ ها را همراهی می‌ کنند.»
این خبرگزاری در بخشی از گزارشی در این باره نوشته است: «آنطور که معلوم است، اینگونه افراد منع آنچنانی برای فعالیت خود ندارند و این سؤال مطرح می‌ شود که چرا در برخورد با فعالیت غیرقانونی این افراد و شرکت هایی که فعالیت آنها را تحت پوشش خود قرار می‌ دهند، مماشات صورت می‌ گیرد؟»
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »