بنياد مسيحي ايرانيان
new

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان: این استان در حال نابودی است

اعتراضات مردم خوزستان نسبت به بی‌آبی ادامه دارد. این در حالی است که بحران بی‌آبی و قطعی مکرر برق همچنان باقی است. یکی از مسئولان این استان لب به انتقاد از مدیریت غلط گشوده و نسبت به نابودی این استان هشدار داده است.
عبدالله ایزدپناه، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در نشست “ستاد مدیریت بحران” نسبت به پیامدهای بی‌توجهی به مشکلات مردم این استان هشدار داده است.
خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی “ایرنا” به نقل از ایزدپناه نوشته است که امنیت کشور در گروی امنیت این استان است.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان از مسئولان درخواست کرده است تا گزارش‌ها را به صورت “واقعی” ارائه دهند تا شرایط خوزستان دیده شود.
او درباره اهمیت خوزستان برای کل کشور گفته است: «اگر امنیت آن به خطر بیفتد امنیت کشور با مخاطره روبه‌رو می‌شود.»
ایزدپناه در عین حال تاکید کرده است که این استان “تاوان بی‌تدبیری و تصمیمات اشتباه گذشته” را پس می‌دهد. رئیس مجمع نمایندگان این استان از مسئولان درخواست کرده است: «باید جلوی این بی‌تدبیری‌ها را بگیریم، زیرا خوزستان در حال نابودی و از بین رفتن است.»
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در شرایطی می‌گوید «کمتر نقطه‌ای در این استان پیدا می‌شود که مشکل آب نداشته باشد» که استاندار خوزستان فیلم‌های مربوط به اعتراضات مردم به قطعی مکرر برق و بی‌آبی را جعلی خوانده است.
انگشت اتهام متوجه کشاورزان است
ایزدپناه از بی‌تدبیری مسئولان می‌گوید و رضا خشنودی، معاون قضایی دادستان ایران از اقدامات “مجرمانه” کشاورزان.
خشنودی در نشست ستاد مدیریت بحران خوزستان، علت کم‌آبی و قطع آب را شلتوک‌کاری کشاورزان این استان دانسته و این «عمل آن‌ها را مجرمانه و خلاف شرع و قانون» خوانده است.
فیلم‌ها و تصویرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از ادامه اعتراضات مردم این استان در روز جمعه ۲۵ تیر حکایت دارند. از جمله گفته می‌شود که راه ارتباطی بین اهواز و اندیمشک توسط معترضان مسدود شده است.
گزارش‌هایی نیز از ادامه اعتراضات در سوسنگرد و اهواز منتشر شده است. در برخی از ویدیوهای منتشر شده صدای تیراندازی نیز شنیده شده است. مردم برای مقابله با پرتاب گاز اشک‌آور در برخی نقاط اقدام به آتش‌زدن لاستیک‌ها نموده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »