بنياد مسيحي ايرانيان
new

در پادشاهی خداوند

«شما کسانی هستید که در آزمایشهای سخت من با من بوده‌اید. همان‌طور که پدر، حق سلطنت را به من سپرد، من هم به شما می‌سپارم. شما در پادشاهی من سر سفرهٔ من خواهید خورد و خواهید نوشید و به عنوان داوران دوازده طایفهٔ اسرائیل بر تختها خواهید نشست. 

 

 

                                                                                  لوقا ۲۲ :۲۸ – ۳۰

 

 

 

آمین که از آزمایشهای سخت ،سربلند بیرون بیاییم و آمین که ما در سر سفره ی او بخوریم و بنوشیم و همچنانکه بما نیز حق سلطنت داده شده زیرا که فرزندان خدای نیکو هستیم . جلال بر خداوندی که با خونش ما را در پادشاهی سهیم گردانید .

دعا میکنم هر کدام از ما فرزندخواندگی را حفظ کنیم و‌در تقدس راه بریم و در اطاعت از مسیح ، زندگی کنیم تا قوم برگزیده ی او باشیم دعا میکنم همه ی ما هشیار باشیم مبادا شریر از غرور و جاه طلبی و شهوت نفس و شهوت دنیا و مقام و خودخواهی و طمع درون ما ، استفاده کند و ما را فریب دهد مبادا از مسیر اصلی خارج بشیم و فکر کنیم داریم درست میریم مبادا فقط نام‌ مسیحی بودن را یدک بکشیم مبادا به اسم مسیح ، وعظ کنیم برای قدرت و پول و مقام مبادا به اسم مسیح ، اعمال شریرانه بکنیم آن زمان که از راه درست منحرف بشید و خود ، را جلال بدید و مخفیانه ، شریر را جلال دهید خداوند خواهد گفت :

 

«نه هرکس که مرا «خداوندا، خداوندا» خطاب کند به پادشاهی آسمان وارد خواهد شد، بلکه کسی‌که ارادهٔ پدر آسمانی مرا به انجام برساند. وقتی آن روز برسد بسیاری به من خواهند گفت: ‘خداوندا، خداوندا، آیا به نام تو نبوّت نکردیم؟ آیا با ذکر نام تو دیوها را بیرون نراندیم؟ و به نام تو معجزات بسیار نکردیم؟ آنگاه آشکارا به آنان خواهم گفت: ‘من هرگز شما را نشناختم. از من دور شوید، ای بدکاران.’ «پس کسی‌که سخنان مرا می‌شنود و به آنها عمل می‌کند، مانند شخص دانایی است که خانهٔ خود را بر سنگ بنا نمود. باران بارید، سیل جاری شد و باد وزیده بر آن خانه فشار آورد، امّا آن خانه خراب نشد زیرا شالودهٔ آن بر روی سنگ بود. «امّا هرکه سخنان مرا بشنود و به آنها عمل نکند مانند شخص نادانی است که خانهٔ خود را بر روی شن بنا کرد. باران بارید، سیل جاری شد و باد وزیده به آن خانه فشار آورد و آن خانه فرو ریخت و چه خرابی عظیمی بود!» 

                                                            متّی ۷: ۲۱ – ۲۷

 

 

 

خداوندا ، ما را از معرفت و فروتنی و حکمت پر ساز و بینایی ده که سرباز تو باشیم

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »