بنياد مسيحي ايرانيان
new

درخواست کمک همسران سربازان اوکراینی از پاپ فرانسیس .

گروهی از همسران سربازان اوکراینی عضو هنگ آزوف که در تونل‌های زیرزمینی مجتمع فولاد سنگر گرفته‌اند برای نجات جان این سربازان از رهبر کاتولیک‌های جهان در خواست کمک کردند.
«محبت نیوز»- این گروه از همسران نیروهای آزوف در ملاقات روز چهارشنبه خود با پاپ فرانسیس از وی خواستند برای نجات سربازانی که از چند هفته پیش در کارخانه تحت محاصره آزوفستال شهر بندری ماریوپل سنگر گرفته‌اند، مداخله کند.
به نقل از واتیکان نیوز، کاترینا پروکوپنکو و یولیا فدوسیوک به نمایندگی از همسران ۵۰۰ سربازان اوکراینی با پاپ فرانسیس دیدار و گفتگو کردند.
یولیا درباره دیدار کوتاهی که با پاپ داشت به خبرنگاران گفت: ” ما با قلبی آکنده از درد و اندوه به اینجا آمدیم، من حتا نمی توانم توضیح دهم که در آن لحظه چه احساسی داشتم.من کمی عصبی بودم، زیرا این یک لحظه تاریخی در زندگی من بود، ما امیدواریم که پاپ فرانسیس برای نجات جان شوهران ما و سایر سربازان اوکراینی تحت محاصره در ماریوپل اقدامی انجام دهد.”
وی افزود: “ما از پاپ خواستیم به اوکراین سفر کند و همچنین از ولادیمیر پوتین بخواهد که زمینه رهایی افراد سنگر‌گرفته و خروج آنها از محل را فراهم کند.”
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »