بنياد مسيحي ايرانيان
new

دبیر انجمن «بی خدایان کنیا» مسیحی شد

“ست ماهیگا” که به مدت هجده ماه سمت دبیری انجمن «بی خدایان کنیا» را عهده دار بود پس از ایمان به عیسی مسیح از این مقام استعفا داد.
اهیگا دبیری انجمن «بی خدایان کنیا» در یک برنامه زنده تلویزیونی که وی را در یک مراسم عبادی کلیسا نشان میداد گفت که دوران سختی را پشت سر گذاشته و پس از طی این سختی ها اکنون قلبش را به عیسی مسیح سپرده است. ماهیگا اظهار داشت که خداوند از روی محبت خود کارهای بزرگی برای ما انجام داده است و دیگر نمی خواهد بی خدایی را ترویج کند.
ماهیگا در این برنامه تلویزیونی از مخاطبانش خواست تا خداوند عیسی مسیح را به قلب خود دعوت کنند و گفت: ” عدم حضور خداوند در زندگی ام باعث بوجود آمدن مشکلاتی بسیار زیادی شد، امروز احساس میکنم از نو متولد شدم، به همین دلیل تصمیم گرفتم که از سمت انجمن «بی خدایان» استعفا دهم.”
همزمان و در اقدامی باورنکردنی “هریسون مومیا” موسس انجمن بی خدایان کنیا در بیانیه ای از خدمات ماهیگا در این انجمن تشکر کرد و گفت: “ما برای ست ماهیگا در رابطه جدیدی که با عیسی مسیح آغاز کرده است بهترین ها را آرزومندیم و بخاطر خدمات فداکارانه اش به جامعه ما در طی یک و نیم سال گذشته تشکر می کنیم.”
گفتنی است که “انجمن بی خدایان کنیا” در ۱۷ فوریه ۲۰۱۶ به ثبت رسید. دولت کنیا سه ماه پس از ثبت این انجمن فعالیتهای آنرا را به حالت تعلیق درآورد. پس از آن “هریسون مومیا” برای اعتراض به تعلیق فعالیتهای انجمن به دادگاه عالی این کشور شکایت کرد و در فوریه ۲۰۱۸ برنده این پرونده شد تا فعالیتهای این انجمن در کنیا از سر گرفته شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »