بنياد مسيحي ايرانيان
new

داعش ویدیویی از اعدام ۵ مسیحی در نیجریه منتشر کرد

 

شاخه گروه تروریستی داعش در غرب آفریقا فیلمی ویدیویی از اعدام ۵ مسیحی در شمال شرق نیجریه منتشر کرد.

اسلامگرایان تندرو پنج مسیحی نیجریه ای را به قتل رسانده اند. گروه تروریستی ISWAP ، شاخه نیجریه ای داعش ، مسئولیت این قتل عام را بر عهده گرفت.

در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از این گروه تروریستی اسلامی، اعضای این گروه با به نمایش گذاشتن جنایت خود اعلام کرده اند این کشتار هشداری است به مسیحیان در سراسر جهان. به نظر می رسد که پنج مسیحی که به دست اعضای این گروه به قتل رسیده اند از مسیحیانی بودند که در ایام پیش از کریسمس از شهر گارکیدا ، ایالت آداماوا در شمال شرقی نیجریه ربوده شده اند.

قربانیان این جنایت همه مرد بودند و از آنها خواسته شد قبل از کشته شدن نام خود را ذکر کنند. آخرین جمله قربانیان پس از گفتن نامشان این بود: “من مسیحی هستم”.

انتشار تصاویر ویدیویی از قتل افراد از سوی گروه های تروریستی اسلامی اقدام بی‌سابقه‌ای نیست و بخشی از جنگ تبلیغاتی این گروه هااست.

پل رابینسون ، مدیر انتشارات بین المللی در اینباره گفت: “این جنایت فقط به دلیل مسیحی بودن قربانیان صورت گرفته است.”

رابینسون افزود: “بوکو حرام و ISWAP اعلام کرده اند که همواره در پی نسل کشی مسیحیان نیجریه هستند و در دیگر نقاط این کشور نیز مسلمانان فولانی دست به چنین جنایاتی می زنند.”

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »