بنياد مسيحي ايرانيان
new

خیمه شب بازی انتصابات

هراس و تشویش سیاسی_نظارتی مهره های حکومتی با نزدیک شدن به خیمه شب بازی انتصابات و شعبده بازی انتصاباتی که در روزهای آتی پیش رو داریم، روز به روز بیشتر از قبل و از دل نظام بگوش می‌رسد و نسبت به عواقب آن هشدار داده اند.
اما مردم همچنان با عدم شرکت در سیرک مضحک انتخابات با ‌شعار نه به جمهوری اسلامی هم اکنون رای به سرنگونی رژیم ضد انسانی را اعلام کرده اند. چرا که از اوضاع اسفبار و نابسامانی که طی این چهل سال برای مردم به ارمغان آورده اند بسیار ناراضی اند و آستانه تحملشان بینهایت شکننده شده.
رژیم ضد انسانی حاکم بر ایران با حذف وفاداران و سر سپردگانش بی آبرویی خود را در ملا عام به نمایش گذاشت و خامنه ای به کمک شورای نگهبان و حذف مهره های سوخته نظام، به نوعی با حکم حکومتی رئیسی قاتل ۶۷ را رئیس جمهور اعلام کرده. فقط درصدد است تا این رای را نیز با شعبده بازی سیاسی از صندوق های تحریم شده بیرون بکشد.
«نه» قاطع مردم به انتخابات و تحریم انتصابات مثل زمین لرزه تمام گسل های عمیق اجتماعی نظام را به شدت لرزانده تا جایی که مسؤولین مفت خور تراز اول نظام گفته اند این تحریم برای امنیت نظام بسیار خطرناک است.
به گفته رؤسای اسبق و کنونی نظام «اوضاع از جمیع جهات بد است.»
کشتی دزدان دریایی در حال غرق شدن است و هیچ نیرویی نمی‌تواند سرنگونی را به تاخیر اندازد.
روحانی به نفرت و دوری مردم از رژیم اعتراف کرد و احمدی نژاد نیز گفت: خطر خیزش گرسنگان را هر روز احساس میکنم و جامعه در حال انفجار است.
ترفند عدم احراز صلاحیت شخصیت‌های برجسته نظام یعنی رئیس جمهور اسبق احمدی نژاد، معاون رئیس جمهور فعلی اسحاق جهانگیری، رئیس مجلس سابق لاریجانی که به قول علی مطهری برده حلقه بگوش نظام بود و فرمانده جنایتکار سپاه پاسداران سعید محمد حاکی از بی پایگی و نامشروع بودن این نظام اهریمنی و ضد انسانی ست که با از دست دادن پایگاه اجتماعی خود و بی اعتباری جهانی در بن بست داخلی و بین المللی قرار گرفته است. و انتصاب رئیسی مهر تاییدی بر حکومت جلادی است و مردم با تحریم صندوق آرا نقشه های سرکوبگران و جلادان را نقش برآب می‌کنند.
شورای نگهبان با رد صلاحیت این افراد اعتراف کرد که مملکت چند دهه گذشته توسط بی صلاحیت‌ها و بی کفایتها اداره می‌شده. به سیرک جمهوری اسلامی خوش آمدید.
ضمنا در کشوری که میزان مسلمانی شرکت در انتخابات است با تحریم نمایش انتخابات می‌توان دکان آخوندهای خرافه گو و مفت خور را تخته کرد.
قابل توجه تمام اقشار مردم عزیز و هموطنان گرامی، سکوت هرگز نجات بخش هیچ ملتی نبوده و نیست. راه درمان با حاکمان زور و ستم فقط مبارزه است.
هشدار مردم به نظام‌؛ « وای از آن لحظه که هنگامه طوفان بشود»
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »