بنياد مسيحي ايرانيان
new

خودکشی دختر ۱۳ ساله ساکن شهرستان گچساران

دختری ۱۳ ساله ساکن شهرستان گچساران بر اثر محرومیت از حق امید به زندگی در پی اقدام به خودکشی و پرت کردن خود از بالای پل زیرگذر جان باخت.
به نقل از انتخاب، در ساعات پایانی پنجشنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۹، مهسا « نام خانوادگی نا مشخص – متولد: ۱۳۸۶ – ساکن شهرستان گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد، در پی محرومیت از حق نشاط و امید به زندگی پس از اقدام به خودکشی و پرت کردن خود از بالای پل زیر گذر این شهرستان جان خود را از دست داد.
براساس این گزارش، این دختر ۱۳ ساله پس از اقدام به خودکشی توسط سایر شهروندان به بیمارستان منتقل شد اما با توجه شدت جراحات وارده به وی دقایقی بعد جان خود را از دست داد.
اغلب موارد خودکشی و یا اقدام به آن از سوی شهروندان ایران که روند رو به افزایش هم دارد در سایه نبود امید به زندگی و فشارهای روحی و روانی بر اثر مشکلات اقتصادی، معیشتی و گسترش فزآینده سرکوب آزادی بیان و عقیده در ایران است.
در تاریخ ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹, مسعود قادی‌پاشا, معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور از خودکشی ۵ هزار و ۱۴۳ نفر از شهروندان ایران در سال ۱۳۹۸ خبر داد و این رقم را در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۳۹۷ با ۸ دهم درصد رشد اعلام کرد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »