بنياد مسيحي ايرانيان
new

آمادگی برای دیپورت اجباری ۱۴۵۰ ردی گرفته از یونان به ترکیه

میتاراکیس: ترکیه_دیپورت_مهاجران را می پذیرد

ایستگاه رادیویی Parapolitika 90.1 میزبان وزیر مهاجرت و پناهندگی ، نوتیس میتاراکیس بود که به دلیل درخواست یونان از کمیسیون اروپا برای بازگشت فوری ۱۴۵۰ مهاجر به ترکیه احضار شد ، زیرا آنها از حمایت بین المللی برخوردار نیستند.

آقای میتاراکیس در پاسخ به این سوال پاسخ داد: “ترکیه با بیانیه مشترک دو تعهد اساسی را به عهده گرفته است ، اولین مورد قطع کلیه مسیرهای قاچاقچیانی است که سعی می کنند تمام مرزهای یونان را نقض کنند ، چه از طریق زمینی و چه دریایی. و دوم ، تعهد ترکیه برای پذیرش بازگشت کسانی که حق حمایت بین المللی را ندارند. زیرا “کشور ما یک سیاست مهاجرتی سختگیرانه اما منصفانه را اجرا می کند.”
وی گفت: “ما نمی خواهیم دروازه قاچاقچیان اروپا باشیم ، اکنون ما فرآیند بسیار موثری در حفاظت از مرز و رسیدگی به درخواست های پناهندگی داریم و کسانی که حق حمایت بین المللی را ندارند باید یا به کشورهای ترانزیت یا کشورهای مبدا اخراج شوند.”
“ترکیه در برخی از موارد در سال ۲۰۲۰ از بازگشت مهاجرین به دلیل وجود ویروس کرونا را به حالت تعلیق درآورد، ما اکنون اعتقاد داریم و در نامه خود می گوییم که روش های کنترل ویروس کرونا که در یونان اجرا می کنیم زمینه را برای بررسی بازگشت آنها به ترکیه را آسان تر می کند .
آقای میتاراکیس همچنین تصریح کرد: “یونان به وضوح نشان می دهد که با قوانین ما و اعمال دقیق قوانین بین المللی ، ما فقط به کسانی که واقعا شایسته آن هستند پناهندگی اعطا می کنیم. “و ما کسانی را که مستحق حمایت از حمایت بین المللی نیستند را باز خواهیم گرداند و بنابراین این امر به عنوان یک عامل دافعه برای کسانی که می دانند اگر پول خود را به قاچاقچیان در ترکیه بدهند ، در نهایت تلاش آنها برای عبور از یونان باعث بازگشت قانونی آنها به موجب قوانین بین المللی خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »