بنياد مسيحي ايرانيان
new

خالق ۳۱ ساله اپلیکیشن دوست‌یابی “بامبل” یک‌شبه میلیاردر شد

اپلیکیشن دوست‌یابی “بامبل” از همان بدو حضور در لیست شاخص سهام بازار بورس آمریکا با استقبال شدید روبه‌رو شد. ویتنی ولف هرد، صاحب این اپلیکیشن هم با در اختیار داشتن ۲۱ میلیون سهم، یک شبه میلیاردر شد.

اپلیکیشن “بامبل” با هدف دوست‌یابی آنلاین هفت سال پیش راه‌اندازی شد. در سال ۲۰۱۴ اپلیکیشن “تیندر” در آمریکا بازار دوست‌یابی آنلاین را تقریبا به طور انحصاری در اختیار خود داشت.

ویژگی اپلیکیشن “تیندر” استفاده از جی‌پی‌اس (سامانه موقعیت‌یاب جهانی) است و کاربران می‌توانند در شعاع پیرامون خود در زمینه یافتن دوست اقدام کنند.

رئیس “بامبل”، زنی ۳۱ ساله به نام ویتنی ولف هرد است. او یکی از بنیانگذاران اپلیکیشن “تیندر” بود. پس از جدایی از آن شرکت، در سال ۲۰۱۴ “بامبل” را تاسیس کرد.

اپلیکیشن “بامبل” برای برقرار کردن ارتباط بین کسانی است که در جست‌وجوی مناسبات دوستانه و عاشقانه هستند. ویژگی اپلیکیشن “بامبل” این است که زنان می‌توانند نخستین تماس را با مردان برقرار کنند.

“بامبل” سال ۲۰۲۰ را با زیان پشت سرگذاشته بود. تا پایان سپتامبر سال ۲۰۲۰ این شرکت زیان خالصی بالغ بر ۲۸ میلیون دلار داشت. به‌رغم آن، ورود این شرکت به بازار بورس آمریکا، با استقبال شدیدی‌روبه‌رو بود.

استقبال به حدی بود که “بامبل” شمار سهام خود را از ۳۵ میلیون سهم به ۵۰ میلیون افزایش داد. بهای هر سهم هم در بازار بورس آمریکا خیلی سریع افزایش یافت و به ۷۵ دلار رسید.

به این ترتیب، ویتنی ولف هرد، با در اختیار داشتن ۲۱ میلیون سهم از این شرکت، عملا یک شبه به جمع میلیاردهای آمریکا پیوست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »